Julia Wróblewska poruszyła fanów, gdy otwarcie przyznała, że zmaga się z chorobami psychicznymi. Aktorka z rozbrajającą szczerością dodała, że uczęszcza na terapię, jednak gdy ma gorsze dni, to niewiele jest jej w stanie pomóc. Ostatnio Julia zniknęła z Instagrama, co wzbudziło niepokój u fanów. Wróblewska przyznała, że ma teraz trudny czas w życiu i dochodzi do równowagi psychicznej. Wygląda na to, że już czuje się lepiej. Pokazała zdjęcia z urodzin.

Julia Wróblewska jest w ZŁYM stanie psychicznym: „Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia”

Julia Wróblewska świętuje urodziny

Julia Wróblewska dorastała na naszych oczach. Już jako dziecko wystąpiła w filmie zaskarbiając sobie sympatię fanów. To jednak nie do końca dobrze odbiło się na jej psychice, a Wróblewska już jako dorosła kobieta zmaga się z różnymi problemami. Ostatnio informowała, że nie jest u niej za dobrze i ma ataki paniki i czuje się wyczerpana.

Zapłakana Julia Wróblewska pokazuje na Instagramie ulubione ćwiczenie, którego nauczyła się na terapii

Wygląda na to, że jej życie się ustabilizowało a aktorka czuje się znacznie lepiej. Opublikowała na Instagramie zdjęcia z przyjęcia urodzinowego. Julia ma już 22 lata i pochwaliła się fotkami z tortem i przyjaciółkami.

Aktorka zapozowała trzymając mały tort. Widać, że czuje się lepiej – Julia miała na sobie bluzkę w panterkowy wzór i mocny makijaż.

Birthday girl – napisała aktorka. 

Julia Wróblewska świętuje urodziny.

Julia Wróblewska świętuje urodziny. Fot.Instagram/juleczkaaa_jula.

Julka pokazała również swoje przyjaciółki, z którymi postanowiła spędzić ten dzień. Przyjaciółki aktorki zadbały o nią i przygotowały jej przyjęcie urodzinowe niespodziankę.

Julia Wróblewska z przyjaciółkami świętuje 22 urodziny.

Julia Wróblewska z przyjaciółkami świętuje 22 urodziny. Fot.Instagram/juleczkaaa_jula.

W komentarzach posypały się urodzinowe życzenia od fanów, którzy przy okazji pokazali swoje wsparcie dla Julii. Fanów interesuje, jak czuje się aktorka i nie szczędzili miłych słów w jej stronę.

  • Spełnienia marzeń Jula!

  • Julka życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin abyś była zawsze zadowolona z życia bo jesteś wartościową piękną dziewczyną nie smuć się.

  • Samych dobrych dni.

  • Bądź szczęśliwa.

  • Wszystkiego najlepszego i powrotu do zdrowia – czytamy.

Również przyłączamy się do życzeń.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wróblewska poszalała z kolorem włosów. Wygląda jak postać z BAJKI (FOTO)

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Para pożegnała się po czterech miesiącach związku

Julia Wróblewska wylądowała w SZPITALU! W jakim jest stanie?