Julia Wróblewska pochwaliła się związkiem na Instagramie. Zdradziła szczegóły nowej relacji

Julia Wróblewska (21 l.) uchyliła rąbka tajemnicy i na Instagramie pokazała urocze zdjęcie z nowym chłopakiem. Kim jest wybranek aktorki i ile czasu już się spotykają?

Julia Wróblewska z fretką na spacerze (ZDJĘCIA)

Julia Wróblewska pokazała chłopaka

Julia Wróblewska ma za sobą trudny czas. Aktorka przeszła załamanie nerwowe a na Instagramie chętnie pokazuje, jak wygląda jej terapia. Okazuje się, że jej życie prywatne ma się bardzo dobrze. Aktorka znalazła miłość i promienieje.

Wróblewska nie chciała już trzymać w tajemnicy swojego związku i na Instagramie postanowiła pochwalić się swoją nową relacją. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym całuje nowego chłopaka. Kim jest jej wybranek?

Dziękuję Ci, że jesteś powodem, dla którego się uśmiecham – podpisałą zdjęcie Wróblewska.

https://www.instagram.com/p/CALC22fnMLM/

Julka związała się z 2 lata starszym od siebie chłopakiem. Jej wybranek ma na imię Krzysztof i jest pasjonatem zdrowego trybu życia. Mężczyzna regularnie ćwiczy i dba o swoją muskulaturę. Wróblewska zdradziła, że z Krzyśkiem spotyka się od trzech miesięcy, ale z uwagi na pandemię koronawirusa pomieszkują ze sobą – zakochani spędzają ze sobą bardzo dużo czasu i cały czas się poznają.

https://www.instagram.com/p/BxkDeheIM7V/

Pod zdjęciem w sekcji komentarzy posypały się słowa gratulacji. Fani Julki nie kryli radości, zresztą jak sama zainteresowana. Wróblewska chętnie odpowiadała na komentarze, zdradzając szczegóły świeżej relacji.

Dobrze widzieć, że aktorka ma się zdecydowanie lepiej.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zapłakana Julia Wróblewska pokazuje na Instagramie ulubione ćwiczenie, którego nauczyła się na terapii

Julia Wróblewska pokazała LEKI, które bierze! „By mój stan psychiczny był stabilny”

Zaszalała! Julia Wróblewska przyszła do TV w obcisłej sukience – nie miała biustonosza? (ZDJĘCIA)

Julia Wróblewska w białej sukience pozuje przed fotoreporterami.
Julia Wróblewska, fot. Podlewski/AKPA
Julia Wróblewska na spacerze z ukochaną fretką.
Julia Wróblewska, fot. AKPA.
 
Nikola Siwik

Nikola Siwik - Redaktor

Nikola - dzień zaczyna od przejrzenia Instagrama i wypicia ciepłej wody z cytryną. W show biznesie kręci ją
to, że wszystko tak szybko się zmienia. Miłośniczka świadomej i naturalnej pielęgnacji, gadżetów urodowych, oraz projektów DIY. Prowadzi autorski cykl "Pielęgnacyjne środy", w którym pisze o ulubionych kosmetykach gwiazd. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jakie brwi na ostatniej fotce XD