Młode małżeństwo Bieberów kwitnie, a para wygląda na szczęśliwych jak nigdy wcześniej. Są gotowi na nowy etap w ich związku, powoli zastanawiają się nad dziećmi i rozważnie podchodzą do tematu powiększenia rodziny. Jednak zanim to nastąpi warto znaleźć odpowiednie miejsce, które będzie ich domem. Z tego też powodu para postanowiła rozejrzeć się za idealnym miejscem i wszystko wskazuje na to, że takie znaleźli.

Justin Bieber wyjawił, ile chce mieć dzieci z Hailey. Jego odpowiedź totalnie Cię zaskoczy

Nowy dom Bieberów

Hailey i Justin poważnie podchodzą do kwestii wspólnego życia. Para zaczęła rozglądać się za nowym lokum, chociaż w ich przypadku stwierdzenie „lokum” jest DUŻYM niedowiedzeniem. Małżeństwo poszło na całość i obejrzało luksusową i elegancką willę, która w przeszłości należała do Madonny.

Królowa pop’u była właścicielem domu przez dekadę, zanim sprzedała go w 2013 roku inwestorowi za 19,5 miliona dolarów. Willa półtora roku później ponownie została wystawiona na sprzedaż, jednak cena znacznie wzrosła, do 27 milionów dolarów.

61-letnia wokalistka pierwotnie kupiła dom od aktorki Sely Ward za 12 milionów dolarów w 2003 roku.

Hailey i mąż Justin od jakiegoś czasu oglądają wille wystawione na rynku luksusowych nieruchomości. W zeszłym miesiącu widziano ich w domu za 20 milionów dolarów, teraz poszli jeszcze wyżej.

Wcześniej małżeństwo kupiło dom w Beverly Hills za 8,5 miliona dolarów – teraz szukają czegoś znacznie lepszego z wyższym standardem.

Przyszły dom Bieberów robi wrażenie. Willa ma ogromną powierzchnię, w środku posiadłości znajduje się dziewięć sypialni i 14 łazienek. Oprócz tego przyszli właściciele będą mieli do wykorzystania duży basen, boisko do gry w koszykówkę czy kort tenisowy. W domu mieści się również nowoczesna siłownia, bez opuszczania rezydencji można zadbać o sylwetkę.

Willa Madonny

Fot.Forum/Mega Agency

Willa utrzymana jest w eleganckim stylu, we wnętrzach wykorzystano jasne kolory – dużo odcieni beżu i bieli a także postawiono na naturalne materiały jak marmur.

Willa Madonny

Fot.Forum/Mega Agency

Kuchnia wygląda jak spełnienie marzeń dla każdego, kulinarnego wielbiciela. Cała posiadłość przeszła gruntowną przebudowę, dzięki czemu wewnątrz znajdują się najnowocześniejsze sprzęty a dom jest w pełni inteligentny.

Willa Madonny

Fot.Forum/Mega Agency

Willa Madonny

Fot.Forum/Mega Agency

Co myślicie o tej willi?

Chcielibyście zamieszkać w takim domu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Stylowa Hailey Bieber jak członkini rodziny królewskiej, tylko spódniczka za krótka (FOTO)

Hailey Bieber zasłużyła na tytuł SUPER ŻONY. Modelka przygotowała romantyczny wieczór na urodziny męża

Justin Bieber mówi, jak naprawdę było w związku z Seleną Gomez: „Byłem lekkomyślny”

Hailey Bieber Justin Bieber

Fot.Forum/Backgrid USA

Hailey Bieber Justin Bieber

Fot.Forum