Justin Bieber wczoraj nieźle nabrał swoich fanów. Wrzucił na Instagram zdjęcie USG sugerując, że spodziewa się dziecka. Gdy fani zaczęli wątpić i pisać, że to przecież żart prima-aprilisowy, Justin dorzucił drugą fotkę. Tym razem na zdjęciu była jego żona, Hailey Baldwin, leżąca na leżance i gotowa do badania. Fani zaczęli gratulować parze, później Justin opublikował kolejne zdjęcia z USG, na którym widać… psa.

Hailey Baldwin jednak nie jest w ciąży? Justin Bieber pokazał trzecie zdjęcie – na USG widać… pieska

To nie spodobało się jego fanom. W komentarzach pojawiła się spora krytyka. Pisali, że taki żart jest bardzo krzywdzący dla kobiet, które nie mogą zajść w ciążę, bądź poroniły.

Justin Bieber przeprasza fanów

Dzisiaj piosenkarz opublikował przeprosiny w mediach społecznościowych. Pisze, że zawsze znajdą się ludzie obrażeni, którzy nie odbierają dobrze żarów, a ja jestem żartownisiem i zrobiłem to w prima aprilis. Natomiast przeprasza urażone osoby.

Wcale nie chciałem być niewrażliwy na ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci. Wiele osób, które znam, wygłupiają się w prima aprilis i mówią rodzicom, że są w ciąży. Ale i tak przepraszam i biorę za to odpowiedzialność i przepraszam ludzi, którzy zostali urażeni

–  czytamy.

Hailey Bieber przyłapali paparazzi. Trzyma się za brzuch, jakby była w CIĄŻY! (ZDJĘCIA)

Tłumaczy, że jego wczorajszy żart był taki, jak wepchnął twarz siostry do ciasta w jej urodziny – myśląc, że się roześmieje, a się rozpłakała.

Wybaczacie Justinowi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

There’s always gonna be people offended, there’s also people who don’t take jokes very well, I am a prankster and it was APRIL FOOLS. I didn’t at all mean to be insensitive to people who can’t have children. A lot of people I know, their first go to prank on April fools is telling their parents they are pregnant to get a big reaction. But I will apologize anyway and take responsibility and say sorry to people who were offended. I truly don’t want anyone to be hurt by a prank.. it’s like when I shoved cake in my little sisters face for her birthday expecting her to laugh but she cried. You sometimes just don’t know what will hurt someone’s feelings not to compare pregnancy with cake in the face but it’s just to paint the picture of not knowing what will offend. Some might have laughed but some were offended .. I think With pranks u sometimes have to roll that dice. #prankster #dennisthemenace #sorry #truly

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wyświetl ten post na Instagramie.

If U thought it was April fools

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)