19 sierpnia Justin Timberlake przyjedzie do Gdańska i da elektryzujący koncert na PGE ARENIE! Organizatorami wydarzenia będą: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Justin Timberlake to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki na świecie. Jego koncert określany jest w Polsce mianem najbardziej wyczekiwanego wydarzenia muzycznego. I trudno się temu dziwić. To artysta, który znajduje się obecnie na samym szczycie, w idealnym momencie swojej kariery. W krótkim czasie sprzedał ponad 21 milionów płyt i otrzymał osiem nagród Grammy – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator będzie organizatorem koncertu.
To trzecia kolejna wielka i bardzo wyjątkowa gwiazda, którą będziemy gościć na naszym stadionie. Nie mam wątpliwości, że na koncert Justina Timberlake`a do Trójmiasta przyjadą fani muzyki z calej Polski, a samo wydarzenie będzie doskonałą promocją Gdańska i naszego stadionu – uważa Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska.

Justin Timberlake odnosi obecnie spektakularne sukcesy. Nie tak dawno jego zdjęcie ozdobiło okładkę amerykańskiego magazynu „GQ” jako „Człowieka 2013 Roku”. Timberlake przywiózł też do domu nagrodę Grammy za najlepszą piosenkę R&B (Pusher Love Girl) oraz trzy nagrody American Music Awards. Z kolei wydany w ubiegłym roku album „The 20/20 Experience” został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i osiągnął status najlepiej sprzedającej się płyty na świecie.

Ceny biletów na koncert Justina Timberlake`a są zróżnicowane i kształtują się od 150 do 450 złotych. Przygotowane zostały także droższe bilety VIP oraz wejściówki do lóż znajdujących się na PGE Arenie.

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl i eventim.pl oraz w salonach EMPIK, sklepach: Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake’a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się 18 lutego. Fani zainteresowani taką formą nabycia biletów powinni odwiedzić stronę http://thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy już tego dokonają otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.

Justin Timberlake zaśpiewa w Gdańsku!