Justyna Gradek na początku tego roku poinformowała swoich fanów na Instagramie, że rozwodzi się z Karolem Miśkiewiczem. Po romantycznych oświadczynach na Bali i ekspresowym ślubie, w tajemnicy przed mediami, zdawało się, że miłość sportowca i modelki może już tylko coraz bardziej rozkwitać. Tym większym zaskoczeniem okazał się news, gdy po dwóch latach małżeństwa, Justyna podzieliła się informacją o planowanym rozwodzie i domniemanej zdradzie męża.

Justyna Gradek rozstaje się z mężem? „Nie są już razem od prawie miesiąca”

Justyna Gradek wróciła do męża?

Zapytana jak to możliwe, że ktoś mógł ją zdradzić „bo nie ma lepszej niż ty” odpowiedziała, że Karol zdradził ją z Sylwią Sz. (red. pozwała Jarosława Bieniaku o gwałt) oraz inną kobietą „pseudo pielęgniarką z Wawy”. Stories szybko jednak zniknęły z profilu Justyny, a ta poinformowała fanów, że zdecydowała się je usunąć z szacunku do rodziców, którzy bardzo przeżywają całą sytuację. Wydała również oświadczenie, w którym wyjaśniła, że obydwoje padli ofiarą intrygi:

Chciałam powiedzieć o tej dramie, która była w sobotę i została zakończona tego samego dnia. Zostaliśmy wplątani w intrygę, ale wyjaśniliśmy sobie wszystko. Doszliśmy do porozumienia i zakończyliśmy temat, każdy z nas poszedł w swoją stronę – wyznała na instastory.

Justyna Gradek zarzuciła mężowi ZDRADĘ z kobietą, która oskarżyła Jarosława Bieniuka

Justyna Gradek zrobiła mężowi wolumetrię

Ostatecznie sprawa rozwodu pary stanęła pod znakiem zapytania. Pojawiły się doniesienia, że Justyna spotyka się z rumuńskim milionerem, Alexem Bodim. Plotki te zszokowały Karola Miśkiewicza, który podkreślił, że wciąż są małżeństwem.

Justyna Gradek ma nowego faceta – milionera. Mówi o nich nawet rumuńska telewizja. Miśkiewicz KOMENTUJE

W międzyczasie Justyna postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu i spełnić jedno ze swoich marzeń – rozpocząć karierę zawodową w medycynie estetycznej. Wcześniej wspominała, że jest po kosmetologii. Na swoich stories prezentowała szkolenia, które przeszła i ćwiczenia na pacjentach. Okazało się również, że jednym z jej „pacjentów” był…Karol!

W najnowszym poście Justyna zaprezentowała efekty wolumetrii kątów żuchwy i skorygowania asymetrii twarzy na przykładzie swojego…no właśnie. Męża? Ex-męża? Chcąc raz na zawsze rozwiać wątpliwości w sprawie jej związku, zapytaliśmy główną zainteresowaną o jej relacje z Karolem Miśkiewiczem. Enigmatyczna odpowiedź nie rozjaśniła jednak zbytnio sytuacji, natomiast dowiedzieliśmy się, że obydwoje pozostają w dobrych stosunkach:

Jesteśmy w koleżeńskich stosunkach. Wspieramy się i pomagamy sobie. Proszę o uszanowanie tego, że rozstania nie muszą kończyć się źle i można żyć normalnie nawet po rozstaniu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia i pozazdrościć tak dobrych stosunków po rozstaniu.

Justyna Gradek poprawiła mężowi twarz. Zdradza nam, czy do siebie wrócili

Karol Miśkiewicz, fot. Instagram: gradek_estetycznie

scena z: Justyna Gradek-Miśkiewicz, Karol Miśkiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Premiera filmu "Pitbull 2021"

Justyna Gradek fot. AKPA/ Piętka Mieszko