Justyna Gradek na początku roku rozstała się z mężem Karolem Miśkiewiczem. Zniknęły ich wspólne zdjęcia z obu profili instagramowych. Influencerka kilka tygodni temu rozpętała piekło w sieci, kiedy napisała, że jej mąż zdradził ją z Sylwią Szczepańską (red. kobieta oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt). Okazało się, że Justyna została wplątana w intrygę:

Chciałam powiedzieć o tej dramie, która była w sobotę i została zakończona tego samego dnia. Zostaliśmy wplątani w intrygę, ale wyjaśniliśmy sobie wszystko. Doszliśmy do porozumienia i zakończyliśmy temat, każdy z nas poszedł w swoją stronę – wyznała na instastory.

Justyna Gradek poszła na kurs medycyny estetycznej

Pojawiły się plotki o rozwodzie. Justyna Gradek opowiedziała o swoim małżeństwie

Justyna Gradek postanowiła wziąć się za swoją karierę zawodową i spełnić jedno ze swoich marzeń. Zapisała się na kurs z medycyny estetycznej. Wcześniej wspomniała, że jest po szkole kosmetologii, więc ma jakąś wiedzę w tym kierunku.

Influncerka pokazała na swoim instastory swoje poczynania. Widzimy, że szkoli się już na pacjentach – wbija igłę w czoło, policzki i szyję. Uczyła się wykonywać m.in. lipolizę iniekcyjną.

Nie zdawałam sobie sprawy, jaką radość mi to sprawia – napisała Gradek.

Justyna Gradek rozstaje się z mężem? „Nie są już razem od prawie miesiąca”