Medialne rozstanie Justyny i Piotra Żyłów było jednym z głośniejszych rozstań w polskim show-biznesie. Choć nie są ze sobą już od dłuższego czasu, nadal relacje między nimi są bardzo napięte. Celebrytka, która pokazała w sieci, jak jej mąż pakuje się i opuszcza rodzinny dom, nie odpuszcza. Justyna Żyła znów postanowiła za pomocą mediów społecznościowych podzielić się swoim zdaniem na temat byłego męża.

Justyna Żyła UDAWAŁA, że jest w związku? Opublikowała zdjęcie z chłopakiem, który jest ZAJĘTY

Justyna Żyła uderza w byłego męża

Justyna Żyła już kilka razy, zamiast porozmawiać z mężem, to publicznie pisze o ich problemach. Zrobiła to ponownie, a kierowała się dobrem dzieci, których doczekała się z Piotrem Żyłą – Jakuba i Karoliny. Celebrytka zasugerowała na Instagramie, że jej były mąż za mało czasu poświęca dzieciom i uważa, że wystarczy jedynie płacić alimenty.

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych, ostatni wywiad ex męża. Niby wszystko fajnie, ale szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. Że posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które się są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę – napisała Justyna Żyła.

Leniwy dzień Justyny Żyły. Opalała się TOPLESS na dmuchanym materacu

Była żona skoczka twierdzi też, że kiedy już Piotr widzi się z dziećmi, to towarzyszy im jego nowa partnerka, co ponoć nie odpowiada dzieciom.

Posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją, kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną, że posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki, rozmowy, szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski, że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny, z która widywać się nie chcą. Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień – czytamy we wpisie.

Justyna Żyła komentuje nowy związek ex-męża: „Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły”

Justyna Żyła twierdzi też, że córka i syn są karani przez ojca za to, że nie chcą spędzać czasu z jego obecną partnerką! Ma nadzieję, że wpis da do myślenia byłemu mężowi i zacznie zajmować się dziećmi, dla których powinien być wzorem. Jak też wyjaśniła, zamieściła w sieci obszerny wpis, bo to ponoć jedyny sposób kontaktu z Piotrem Żyłą.

Drogi ex mężu, życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się, jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, którą kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz, że dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu. Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie, widząc Twoje ciągłe zabawy, czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu, podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik, podczas gdy za karę, że nie chcą spędzać czasu z twoją konkubiną, wyłączasz im telefony, zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość. PS uwierzcie mi, że to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem. Nie jestem dumna z tego, co robię, ale inaczej się nie da. Przepraszam, a tych, których to bawi, pozdrawiam – napisała celebrytka.

View this post on Instagram

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale … szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . Ze posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą . Dzieci to obowiązek , to rozmowy , wsparcie , dawanie przykładu jako ojciec , bycie wzorem , to interesowanie się nimi co dzień . Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość . PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem 🤷‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da 🤦‍♀️Przepraszam a tych których to bawi pozdrawiam 😘🤦‍♀️

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

ZOBACZ TEŻ:

Justyna Żyła ZACHWYCA makijażem. Wygląda jak polska Paris Hilton

Przebiegły Piotr Żyła POKAZAŁ dziewczynę. W MASCE

 

Justyna Żyła uderza w byłego męża

Justyna Żyła uderza w byłego męża/fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła na ściance

Justyna Żyła/fot. AKPA

Piotr Żyła na ściance

Piotr Żyła/fot. AKPA

Justyna Żyła na ściance

Justyna Żyła/fot. AKPA

Piotr Żyła na ściance

Piotr Żyła/fot. AKPA