Rok temu cała obsada serialu „Przyjaciele” potwierdziła krążące od długiego czasu plotki, o tym, że serial wróci na antenę. Wszyscy aktorzy zamieścili to samo zdjęcie w swoich mediach społecznościowych, oznaczyli się wzajemnie i poinformowali, że „To się dzieje”. Kiedy wszyscy fani czekali z niecierpliwością, pojawiła się pandemia i zdjęcia zostały przełożone.

Serial Przyjaciele

Serialowy Chandler ZDRADZIŁ, kiedy zobaczymy odcinek specjalny „Przyjaciół”

Fani w końcu się doczekali! Dwa dni temu pojawiła się informacja, że zakończyli zdjęcia do serialu „Przyjaciele: Reunion”, a dzisiaj pojawił się zwiastun w sieci. Na krótkim nagraniu pojawiła się data premiery w USA – 27 maj 2021 roku. Na razie nie wiemy, kiedy będzie można zobaczyć w Polsce.

W specjalnym odcinku pojawiła się cała stara obsada, czyli: Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer (Ross).

Smutne wieści… Wszystkie sezony „Przyjaciół” znikają z Netfliksa!

Poza tym na ekranie zobaczymy inne gwiazdy m.in. David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafzai. 

Przyjacele

Przyjaciele Friends serial komediowy, USA 1994 scena z: Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow fot. AKPA

"Przyjaciele" znikają z Netfliksa

Obsada serialu „Przyjaciele”/fot. Forum

Obsada serialu "Przyjaciele".

Obsada serialu „Przyjaciele”/fot. Forum