„Przyjaciele” znikają z Netfliksa! Fani tej produkcji mają powody do zmartwień. Za kilka dni z platrofmy zniknął wszystkie sezony serialu. Do kiedy można go oglądać?

Serialowy Chandler ZDRADZIŁ, kiedy zobaczymy odcinek specjalny „Przyjaciół”

„Przyjaciele” znikają z Netfliksa

Ponad 25 lat temu został wyprodukowany serial „Przyjaciele”, który cieszył się tak ogromną popularnością w wielu krajach, że powstało aż 10 sezonów tego sitcomu. 1 stycznia 2018 roku wszystkie odcinki trafiły do polskiej biblioteki Netfliksa. Jednak jak się okazuje, wcale nie na długo.

Netflix mimo ogromnych nakładów finansowych (100 mln dolarów za rok udostępnienia na platformie), zachowa prawo do posiadania tytułu w swojej bibliotece tylko do 31 grudnia 2020 roku.

„Przyjaciele” w USA są dostępni w ofercie HBO Max, obecnie niedostępnego w Polsce. Serwis ma pojawić się u nas w przyszłym roku, ale na razie nie wiadomo, czy „Przyjaciele” będą dostępni w polskiej ofercie.

Jeśli cokolwiek ma się pojawić, staramy się informować z wyprzedzeniem – powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Agnieszka Niburska, content & commercial PR director w HBO Europe.

ZOBACZ TEŻ:

Matthew Perry opublikował zdjęcie swojej NARZECZONEJ. Internauci są pod wrażeniem jej urody

Courteney Cox zdradziła, które odcinki „Przyjaciół” są jej ulubionymi

Obsada serialu "Przyjaciele".

Obsada serialu „Przyjaciele”/fot. Forum

Obsada serialu "Przyjaciele".

Obsada serialu „Przyjaciele”/fot. Forum