Pod koniec lutego cała obsada serialu „Przyjaciele” potwierdziła krążące od długiego czasu plotki, o tym, że serial wróci na antenę. Wszyscy aktorzy zamieścili to samo zdjęcie w swoich mediach społecznościowych, oznaczyli się wzajemnie i poinformowali, że „To się dzieje”. Wszyscy fani z niecierpliwością czekali na każdą informację związaną z odcinkiem specjalnym, aż nagle okazało się, że z powodu pandemii koronawirusa, zdjęcia zostają przełożone.

Jennifer Aniston w gorzkich słowach mówi o roli Rachel Green – zabraknie jej w odcinku specjalnym?

Odcinek specjalny „Przyjaciół” – kiedy?

Jakiś czas temu „The Hollywood Reporter” poinformowało, że wstępnie zdjęcia były zaplanowane na 23 i 24 marca, jednak produkcja została „opóźniona co najmniej do maja”. Przez koronawirusa zdjęcia jeszcze nie ruszyły, jednak wkrótce się to zmieni.

Matthew Perry, serialowy Chandler, zdradził, kiedy zobaczymy efekt końcowy. „Przyjaciele” pojawią się w serwisie HBO Max na początku marca 2021 roku. Czekacie?

Powrót „Przyjaciół” zostaje przesunięty na początek marca. Wygląda na to, że zbliża się pracowity rok. I to mi się podoba! – napisał na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ:

Courteney Cox zdradziła, które odcinki „Przyjaciół” są jej ulubionymi

Matthew Perry na kwarantannie świętuje „Nagie Czwartki” z serialu „Przyjaciele”

Aktorzy serialu "Przyjaciele"

Aktorzy serialu „Przyjaciele”/fot. Instagram/courteneycoxofficial

Bohaterowie serialu "Przyjaciele"

Bohaterowie serialu „Przyjaciele”/fot. Forum