Wszystkie media mówią dzisiaj o tym, że Meghan Markle i książę Harry nie dali poznać małego Archiego dzieciom księżnej Kate i Williama. Hmm… dlaczego?

Czy Archie Harrison zachowywał się jak zwykły noworodek? Oto jak wyglądała jego pierwsza noc

Archie Harrison poznał dzieci Kate i Williama na meczu polo

Konflikt pomiędzy Meghan Markle, a księżną Kate to jedna wielka niewiadoma. Podobno obie nie przepadają za sobą, jednak ich ostatnie wspólne wyście publiczne pokazało, że ich relacja nie jest tragiczna. Wyglądały, jakby się lubiły!

Księżna Meghan cierpi na wstydliwą dolegliwość po ciąży. Próbuje to teraz ukryć

Mimo to dzisiejsza brytyjska prasa donosi, że Meghan Markle zwlekała z zapoznaniem Archiego Harrisona z dziećmi Kate Middleton i księcia Williama. Emily Andrews – brytyjska komentatorka – zauważyła, że książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis poznali kuzyna dopiero na meczu polo.

Ten mecz polo był bardzo interesujący, głównie dlatego, że Charlotte i George zobaczyli na żywo Archiego po raz pierwszy – poinformowała w rozmowie z Yahoo The Royal Box Andrews.

Książę George nie mógł obejrzeć TEJ bajki! Wszystko przez to, że jest księciem?

Gdy po raz pierwszy Kate Middleton i książę William zobaczyli Archiego Harrisona nie towarzyszyły im dzieci. Okazuje się, że nie były zaproszone do domu Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency