W Wielkiej Brytanii Dzień Matki świętuje się dziś. Z tej okazji na oficjalnym profilu księcia i księżnej Walii na Instagramie pojawiło się zdjęcie księżnej Kate (42 l.) z trójką jej dzieci – księciem Georgem (10 l.) księżniczką Charlotte (8 l.) i księciem Louisem (5 l.). Fotografię wykonał sam książę William.

Księżna Kate „powróciła” z okazji Dnia Kobiet

Księżna Kate podziękowała wszystkim za nieustające wsparcie i życzyła innym rodzinom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, „Dziękuję za miłe życzenia i nieustające wsparcie przez ostatnie dwa miesiące. Życzę wszystkim szczęśliwego Dnia Matki. C.

W zeszłym roku, podczas święta zwanego często w Wielkiej Brytanii „Niedzielą Matki”, Kate opublikowała zdjęcie przedstawiające ją z trójką dzieci, zrobione przez fotografa Matta Porteousa, z podpisem, „Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki od mojej rodziny dla Twojej.”

https://www.instagram.com/p/C4U_IqTNaqU/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Księżna Kate powraca do pracy

Nowe zdjęcia na Instagramie pojawiło się kilka dni po tym, jak księżną Kate widziano po raz pierwszy od czasu operacji brzucha, podczas jazdy samochodem z matką Carole Middleton (69 l.), w pobliżu jej domu w Windsorze. Było to pierwsze publiczne zdjęcie księżnej Kate od 25 grudnia 2023 roku.

Księżna Kate widziana pierwszy raz od operacji

17. stycznia pałac ujawnił, że poprzedniego dnia przeszła operację brzucha. Nie ujawniono, co spowodowało konieczność przeprowadzenia zabiegu, ale podobno powodem nie był nowotwór. Księżna Kate spędziła 13 dni w szpitalu, po czym wyjechała do domu, aby kontynuować rekonwalescencję. Kate ma powrócić do obowiązków publicznych na Wielkanoc.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: