Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska tworzą parę od kilku lat. Zaistniały w mediach społecznościowych po tym, jak wzięły udział w dziewiątej edycji „Top Model”. Od tego czasu zrzeszają wielu fanów na swoich Instagramowych kontach.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska o swoim ślubie: „Ja jestem wściekła”

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska planują ślub?

Jakiś czas temu w wywiadzie dla Kozaczka Agnieszka zdradziła nam, że bardzo chce wziąć ślub z Karoliną w Barcelonie, ale ostatecznie biurokracja im na to nie pozwoliła. Dziewczyny od wielu lat pragną zalegalizować swój związek, jednak polskie prawo jeszcze nie uznaje ślubów osób tej samej płci. Ponownie zapytaliśmy parę, czy nadal myślą o ślubnym kobiercu.

My czekamy na związki partnerskie w Polsce i to na pewno dałoby nam motywacje, żeby ten ślub się odbył. – mówi Karolina Brzuszczyńska

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska o modzie. Tego im w związku zazdrościmy!

Dziewczyny stwierdziły, że ślub jest ich marzeniem i liczą na Donalda Tuska, który wspominał o legalizacji związków jednopłciowych. Agnieszka opowiedziała, jak chciałaby żeby wyglądała ich ceremonia. Dodały również, że zależy im na tym, by ślub nie tylko był uznany w Polsce, ale również i odbył się w naszym kraju.

W związku z tym, że zmieniły nam się rządy w Polsce, to liczymy na to, że tak jak pan Tusk obiecał. Być może wejdą w Polsce związki jednopłciowe, szybciej niż nam się wydawało. Czekamy na razie, być może weźmiemy ślub w naszym pięknym kraju i przy okazji zrobimy imprezę z disco polo i polskim żarciem. – mówi Agnieszka Skrzeczkowska

Agnieszka i Karolina z „Top Model” o czułościach na ulicy: „Wtedy te osoby potrafią stawać się agresywne”

Dziewczyny przyznają, że i tak czują się jakby były już po ceremonii, a to wszystko za sprawą kredytu, które wspólnie wzięły.

My wzięłyśmy kredyt, więc i tak czujemy się, jakbyśmy były już po ślubie. Już jesteśmy związane na 30 lat – wyznaje para.

Karolina Brzuszczyńska, Agnieszka Skrzeczkowska, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Agnieszka Skrzeczkowska, Karolina Brzuszczyńska, fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Skrzeczkowska, Karolina Brzuszczyńska, fot. Kurnikowski/AKPA