Tadeusz Mikołajczak to uczestnik 12. edycji programu „Top Model”. Podczas trwania programu był jednym z ulubionych osób w telewizyjnym show. Na jego Instagramie licznie przybywało obserwujących i fanów, którzy życzyli mu finału. Tak jednak się nie stało. Niedługo przed fashion week, „złoty bilet” odpadł.

Uczestnik wyjawił prawdę o swojej przeszłości po opuszczeniu „Top Model”. Fani oburzeni!

Tadeusz Mikołajczak o „Top model” i uczestnikach w finale

Tadeusz Mikołajczak po odejściu z programu podzielił się z fanami swoją historią, która wzruszyła wszystkich. Na profilu Instagram umieścił post, w którym przyznał, że odwiedził „Top Model” w 2. edycji, jako podopieczny domu dziecka.

W tamtym okresie byłem w jednym z domów dziecka (nie mówiłem tego w programie). Dostałem szansę, aby z pozostałą dwójką wychowanków pojechać na finał II edycji Top Model, wszystko za sprawą byłej managerki Joanny, Małgorzaty Leitner. – napisał Tadeusz Mikołajczak, dodając, że wierzy w spełnianie marzeń.

Na pokazie MMC zapytaliśmy modela co sądzi o uczestnikach programu „Top Model” i komu kibicuje. Bez wahania wskazał swojego kolegę Dominika.

Osobiście mam swojego faworyta, jest to Dominik, bo tak jak wiemy, jest jedynym chłopakiem (w finale) i bardzo mu kibicuje. Jest kompetentny, ma odpowiednie warunki, ma tą energię, charyzmę. – stwierdza Tadeusz

Uczestniczka „Top Model” skomentowała swoją metamorfozę. Nikt się nie spodziewał takich słów

Model wspomniał również o tym, co uważa o Sofi, której udział w finale wywołał wiele kontrowersji wśród widzów.

Dla mnie wzrost nie jest czynnikiem decydującym. Sofia nadrabia dużo energią w sobie i wielozadaniowością. Nie musi tak naprawdę robić pokazów, moda to nie tylko pokazy ale też dużo innych rzeczy. […] Ale też była na fashion week i też zrobiła fajną robotę. – mówi uczestnik 12. edycji „Top Model”

Tadeusz Mikołajczak

Tadeusz Mikołajczak; IG/t_mikolajczak_

Tadeusz Mikołajczak

Tadeusz Mikołajczak; Instagram/topmodelpolskatvn