Chociaż Antek Królikowski w lutym 2022 roku po raz pierwszy został ojcem i powitał na świecie swojego syna Vincenta, zamiast spełniać się w rodzicielskich obowiązkach i cieszyć nowym członkiem rodziny, woli wzbudzać coraz większe kontrowersje swoim zachowaniem i prawie codziennie dawać mediom nowe tematy do rozpisywania się.

Teraz ogłosił światu, że zakłada własną freakową federację MMA „Royal Division”, a pierwszą głośną walką miał być…pojedynek sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Jego nowy, genialny pomysł spotkał się z ogromnym hejtem ze strony wściekłych i zażenowanych internautów oraz innych celebrytów. Głos zabrali między innymi nieprzebierający w słowach Kamil Glik, rozwścieczona Anja Rubik i Maffashion, a także Maja Bohosiewicz, Michał Piróg, Urszula Dębska, Rafał Maślak, Aneta Zając, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska i wielu innych.

ABSOLUTNIE WSZYSCY wściekli się na Antka Królikowskiego! „Ciebie POPIE*DOLIŁO do końca IDIOTO”

Karolina Korwin-Piotrowska KOMENTUJE aferę z Królikowskim

Teraz do dyskusji włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska, która na swoim Instagramie nawiązała do równie głośnej afery z listopada 2021 roku z udziałem Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka w ostrych słowach skomentowała wtedy dramatyczną sytuację na granicy Polski i skrytykowała postawę strażników granicznych:

K*RWA!!!!!!!!!! K*rwaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!! To jest k*rwa „Straż Graniczna”????? „Straż”?????????? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!! – pisała Basia w usuniętym już wpisie.

Post szybko został skasowany, jednak wywołał w internecie prawdziwą burzę. Niestety nieprzemyślane słowa prawie kosztowały aktorkę jej karierę i kontrakty z firmami, które pokończyły z nią współpracę. Kurdej-Szatan zostałą też wyrzucona z TVP, a smród tej afery jeszcze długo ciągnął się za nią w wywiadach i wszelkich publicznych wystąpieniach.

Karolina Korwin Piotrowska nawiązała do tych wydarzeń i w swoim wpisie głośno zastanowiła się, czy podobne konsekwencje spotkają Antoniego Królikowskiego, czy może wszystko zostanie mu „wybaczone” ze względu na to, że jest mężczyzną:

Jedno pytanie do mediów i do nas, ich odbiorcow.
Kilka miesięcy temu @kurdejszatan napisała pewien post. Język był słaby, skandaliczny, ale były w tym emocje, odezwał się przerażony człowiek, kobieta, matka. Basię spotkał ostracyzm, wyoutowanie, straciła pracę, kontrakty, wylała się na nią totalna fala hejtu, cały szlam.
Basia jest kobietą.
Teraz mamy gwiazdora, który od kilku miesięcy stacza się na oczach mediów i naszych. Klika się. Robi on teraz rzecz głupią, haniebną, niedopuszczalną. W czasach wojny, realnej śmierci, on „ratuje świat”.
Pan AK jest mężczyzną.
Pytanie brzmi: czy spotka go taki sam ostracyzm, co Baśkę? Jak zachowają się teraz jego pracodawcy, sponsorzy, jak opiszą to media?
Czy będzie w ogóle jakaś reakcja?
Czy media, jak TVP, poświęca mu tyle czasu, co jednej kobiecie, za jeden post?
Straci pracę? Kontrakty?
Czy rzeczywiście, jako mężczyzna, okaże się nietykalny, przeczytamy, ze „popełnił błąd”, ze się zmienia, przecież ma dziecko, ojciec mu zmarł, rodzinę ma…Stara medialna śpiewka do wyrzygu.

Dziennikarka zauważyła, że polskie celebrytki bardzo chętnie „pali się na internetowym stosie”, podczas gdy podobne przewinienia u mężczyzn uchodzą im płazem:

Baśka tez ma dzieci i rodzinę, ale jest kobietą, a tym wybacza się w Polsce mniej, prawie nic, pali się je na internetowym stosie szybciutko i bezmyślnie, głupio i haniebnie, znam to; Baśka straciła w wyniku jednego postu wiele. A pan AK? Co straci? Jeśli w ogóle? Kto go teraz medialnie przytuli? Pogłaszcze? Zrozumie?

Na koniec zagroziła, że zamierza obserwować z boku czy afera z Królikowskim zostanie potraktowana uczciwie, a co za tym idzie, czy również spotkają go bolesne konsekwencje:

Takie pytanie mam, o skalę porównawczą. O podejście do sprawy. O uczciwość. Sprawdźcie znaczenie tego słowa w Google. Przyda się.
Będę się przyglądać.

Niestety, wielu komentujących internautów z góry założyło, że prawdopodobnie Królikowskiego nie spotka żadna kara.

Karolina Korwin Piotrowska w mocny sposób rozprawiła się z hejterką

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Karolina Korwin-Piotrowska przerwała wywiad z Wojewódzkim! „Dalej jesteś debilem”