Karolina Pisarek (22 l.) w grudniu zakończyła trwający dwa lata związek z Danielem Kenji Matsunagą (31 l.) aktorem, modelem i piłkarzem filipińskiego klubu. Dwa miesiące później, a dokładnie, w Walentynki poinformowała, że znów jest zakochana. Ten związek to już przeszłość.

W Top Model szukują się poważe zmiany – Joanna Krupa zostanie wygryziona przez nową prowadzącą?

Karolina Pisarek komentuje rozstanie

Karolina Pisarek i starszy od niej o 17 lat Jaime Camara, zawodowy kierowca rajdowy, nie są już razem. Jak się okazało, chodzi o pracę Karoliny. Modelka dała fanom możliwość zadawania jej pytań i jedno dotyczyło właśnie rozstania. Pisarek zdradziła szczegóły i zaznaczyła, że ona i Jaime rozstali się w zgodzie.

Newsy, które pojawiły się jakiś czas temu o moim rozstaniu, to prawda. Nasze drogi się rozeszły, ale totalnie w zgodzie i życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Nie jestem w stanie rzucić wszystkiego i być w Miami cały czas. Kocham swoją pracę i chcę się spełniać. (…) Chcę dążyć i spełniać swoje marzenia. Przepraszam, że znów Was zawiodłam rozstaniem… ale uwierzcie mi, że tego nie planowałam. Życie pisze różne scenariusze – tu nie wyszło – wyjaśniła.

Karolina podkreśla, że teraz najważniejsza jest dla niej kariera i najbliżsi, ale wierzy, że z czasem odnajdzie prawdziwą miłość i będzie mogła założyć wymarzoną rodzinę.

Wierzę, że w końcu spotkam tego jedynego. To od zawsze było moje marzenie, aby być z kimś, kto akceptuje mnie taką, jaka jestem i będzie szanował i rozumiał moją pracę. Na razie skupiam się na pracy, rozwoju i moich najbliższych. Jestem naprawdę szczęśliwa! Tym razem dam sobie więcej czasu. Moim marzeniem jest mieć wspaniałą rodzinę, ale mam nadzieję, że wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie – zdradziła Pisarek.

Karolina Pisarek komentuje rozstanie

Karolina Pisarek komentuje rozstanie/fot. Instagram/karolina_pisarek

ZOBACZ TEŻ:

Internauci oburzeni wpisem Marcina Tyszki. „Upokarzanie kobiet przez to, jak wyglądają. Klasa”

Sandra Kubicka komentuje zachowanie swojego ex, który bawi się na jachcie z kobietami

Ups! Grażyna Wolszczak się wygadała: „TVN ma jakieś wielkie plany w stosunku do Karoliny Pisarek”

Jaime Camara, Karolina Pisarek w objęciach

Jaime Camara, Karolina Pisarek w objęciach

Jaime Camara, Karolina Pisarek/fot. Instagram/karolina_pisarek

Karolina Pisarek na ściance

Karolina Pisarek/fot. AKPA

Karolina Pisarek na ściance

Karolina Pisarek/fot. AKPA