Karolina Pisarek i jej przyjaciółka, Marta Gajewska-Komorowska wygrały program „Ameryka Express„. W finale musiały stoczyć walkę z: Pawłem Delągiem i Dariuszem Lipką oraz Grzegorzem i Rafałem Collins

Karolina Pisarek wygrała „Ameryka Express”

OMG! Karolina Pisarek CAŁUJE się na jachcie z nowym facetem (WIDEO)

Nikogo chyba nie zdziwiła wygrana dziewczyn, ponieważ od samego początku dawały z siebie wszystko i wyznaczały poziom gry. Można było się też domyślać ich wygranej, kiedy kamera non stop była skierowana na dziewczyny.

Wczoraj Grażyna Wolszczak, która również wzięła udział w programie razem ze swoim synem, Filipem Sikorą wygadała się podczas „Domówki u Dowborów„:

Nie jestem z Wami od początku, tylko dlatego, że był finał „Ameryki Express” i wygrały Karolina Pisarek z Gają. W ogóle teraz mają tam live’a TVN-owskiego. Tak w ogóle zdaje się, że TVN ma jakieś wielkie plany w stosunku do Karoliny, ale to pssst, nie wolno tego mówić – powiedziała podczas „lajwa” Wolszczak.

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie ukrywali zachwycenia Karoliną Pisarek.

To jest fantastyczna dziewczyna, była u nas i jesteśmy zachwyceni jej dojrzałością, fajnym podejściem do życia i świata – powiedziała Koroniewska.

6. odcinek „Ameryka Express” pełen ŁEZ. Karolina Pisarek nie może wytrzymać widoku…