Na początku lutego zmarła 26-letnia modelka, Kasia Lenhardt, której popularność przyniosły programy: „Germany’s Next Topmodel” i „Hell’s Kitchen”. Modelka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Berlinie. Jej śmierć nadal budzi wiele emocji, a to za sprawą jej wpisów, które publikowała przed śmiercią, a także przez jej głośne rozstanie z piłkarzem, Jerome Boatengiem.

Nie żyje polska modelka Kasia Lenhardt. Była związana z piłkarzem Bayernu Monachium

Kasia Lenhardt nie żyje. Są wyniki sekcji zwłok

W związku z tym, że śmierć Kasi Lenhardt budzi wiele emocji i pytań, berlińska prokuratura zażądała przeprowadzenia sekcji zwłok. O jej wynikach poinformowano na Twitterze.

Śledztwo w sprawie śmierci Kasi Lenhardt: Sekcja zwłok w Instytucie Medycyny Sądowej Charité w Berlinie nie ujawniła żadnych dowodów na ingerencję osób trzecich. Dalsze informacje nie są możliwe – czytamy.

Głos zabrał także lekarz, Michael Tsokos, który, przeprowadził sekcję zwłok. W porozumieniu z prokuraturą nagrał wideo, w którym zdradził nieco więcej niż wpis samej prokuratury.

Ona nie została zabita. W ciągu ostatnich kilku dni na portalach społecznościowych wielokrotnie pojawiały się plotki, że została zabita, a sekcja zwłok i dalsze badania medycyny sądowej nie przebiegły prawidłowo. Z tego też powodu odzywam się tutaj w porozumieniu z prokuraturą berlińską, ponieważ przeprowadziłem tę sekcję zwłok.Takiej sekcji nie przeprowadza się samemu w cichym pokoiku – wyznał.

Dodał też, że na miejscu były obecne dwa auta: pracowników z berlińskiego wydziału medycyny sądowej oraz funkcjonariuszy z Państwowego Urzędu Kryminalnego. Podkreślił, że wbrew plotkom, on i jego pracownicy nie są „skorumpowani”. Wyjaśnił, że swoją pracę wykonuje od 25 lat, a od 20 lat jest profesorem medycyny sądowej.

Każdy może liczyć na to, że sekcja zwłok Kasi Lenhardt została przeprowadzona samodzielnie i sumiennie, a wyniki zostały przekazane prokuratorowi w sposób całkowicie przejrzysty i niezafałszowany – zapewnił.

ZOBACZ TEŻ:

Monika Kozakiewicz o śmierci Kasi Lenhardt. „To dla mnie nauczka. Dzisiaj biję się w piersi”

Katastrofa śmigłowca w Pszczynie. Nie żyje polski milioner

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KASIA (@kasia_lenhardt)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KASIA (@kasia_lenhardt)