Stacje ruszyły z jesiennymi ramówkami. W ofercie TVN pojawił się nowy serial w świetnej obsadzie. Za nami już pierwszy odcinek Na noże.

Zobacz: 20 rzeczy z jego mieszkania, które powiedzą ci o nim wszystko

W rolach głównych w serialu występują Wojciech Zieliński, który wciela się w postać głównego bohatera, Jacka Majchrzaka. Gra szefa kuchni, marzyciela, szaleńca, faceta z zasadami, uroczego podrywacza, który po wspólnie spędzonej nocy szykuje kobiecie pyszne śniadanie. Obok niego Weronika Książkiewicz – aktorka wcieli się w postać Wioli Forygi, byłej kochanki jacka. Bohaterka Książkiewicz jest kobietą sukcesu, ambitną i wciąż mającą słabość do Jacka.

Joanna Jarmołowicz zagra Zuzę Gładysz, przyjaciółkę Jacka, a Piotr Stramowski wcieli się w postać Darka Zimoląga vel Dario Borettiego. Będzie konkurentem Jacka, który uwielbia rządzić wszystkimi.

Czytaj też: Katarzyna Sawczuk zemdlała w centrum handlowym

W serialu zobaczymy także Katarzynę Sawczuk. Ostatnio o aktorce było głośno z powodu jej rozstania z Antonim Królikowskim. Sama zainteresowana nie skomentowała rewelacji mediów. Na swoim Instagramie zaprosiła fanów do… oglądania serialu.

Pojawię się w drugim odcinku i już tam zostanę. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli będziecie chcieli śledzić losy Oli Majchrzak – napisała Kasia.

Aktorka wcieli się w postać Oli, młodszej siostry Jacka.

Oglądaliście 1. odcinek serialu? Jeśli tak, polecicie go innym?