Kasia Tusk na początku tego roku została mamą. Ona i jej mąż Staszek Cudny mają córeczkę, której imienia do tej pory nie poznaliśmy. Blogerka bardzo chroni swojej prywatności – od czasu do czasu pokazuje zdjęcia dziewczynki, ukrywa jednak jej buzię. Teraz na Instastories udostępniła fotkę wnętrza swojego mieszkania – na łóżku znajduje się jej córka.

Kasia Tusk z mężem i córką – takie zdjęcia to rzadkość na Instagramie blogerki

Kasia Tusk nowe zdjęcie córki

Kasia ma poczucie estetyki i jest inspiracją dla wielu kobiet. Uwielbiają jej styl ubierania, a także są zachwycone tym, jak urządziła swoje wnętrza. Na Instagramie córka Donalda Tuska podziękowała czytelniczkom za to, jak pochwaliły jej wpis na temat oświetlenia i jednocześnie pokazała zdjęcie córeczki, która znajduje się na łóżku i patrzy przez okno. Dziewczynka ma jasne włoski i już sporo urosła.

Chociaż dla Kasi córeczka jest oczkiem w głowie, blogerka nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Zabiera ją nawet na eventy.

ZOBACZ TAKŻE:

Kasia Tusk w końcu pokazała CÓRKĘ! Jedna cecha łączy ją z dziadkiem

Donald Tusk pokazał zdjęcia ze spaceru z wnuczką, córką Kasi

scena z: Katarzyna Tusk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Sopot 21.10.2018 r. Katarzyna Tusk oddala glos w wyborach samorzadowych 2018 w lokalu wyborczym Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8 w Sopocie. N/z Katarzyna Tusk. Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM