Kasia Tusk (34 l.) regularnie pokazuje stylowo urządzone mieszkanie, które zachwyca jej fanów. Blogerka ma świetny gust, co widać po jej elegancko urządzonych wnętrzach. Kasia na najnowszym zdjęciu pokazała, jak wygląda jej łazienka. Przy okazji zdradziła, że do tej pory córkę kąpała w zlewie. Co się zmieniło?

Kasia Tusk zawsze chciała to zrobić. W końcu jej się udało!

Stylowa łazienka Katarzyny Tusk

Katarzyna Tusk od kiedy została mamą stwierdziła, że nie będzie pokazywać wizerunku córki w mediach. Blogerka dba o swoją prywatność i dziecka – na jej profilu na próżno szukać rodzinnych fotek z mężem i ich pociechą. Zamiast tego Tusk chętnie dzieli się kadrami klimatycznie urządzonych wnętrz.

OMG! Kasia Tusk pokazała zdjęcie z PORODÓWKI

Blogerka w mieszkaniu postawiła na jasne barwy – Kasia ma białe ściany, a przytulności dodają dodatki. Tusk na najnowszym zdjęciu pokazała elegancką łazienkę, utrzymaną w retro klimacie. Można zauważyć, że blogerka wybrała białe kafelki, złotą armaturę i dużą, obitą marmurem wannę. Leżąc w wannie może wyglądać przez okno.

Odzyskałam wannę. Jak i dlaczego? Przeczytacie na blogu w nowym artykule – napisała blogerka.

Na blogu Katarzyna zdradziła, że co tej pory kąpała córkę w zlewie – a to dlatego, że dziewczynka nie akceptowała wanny. Tusk wpadła na pomysł wspólnych kąpieli, jednak nie przypadł on do gustu dziewczynce.

Już wcześniej próbowałam połączyć przyjemne z pożytecznym i kąpać się razem córką, ale spotykało się to z dużym niezadowoleniem. Dopiero kilka tygodni temu, mała w końcu zaakceptowała łazienkową wannę, bo wcześniej kąpaliśmy ją – jak dziwnie to nie zabrzmi – w kuchennym zlewie. (…) Ta mała zmiana miejsca kąpieli spowodowała, że świat wieczornej pielęgnacji stanął przede mną otworem – czytamy na blogu.

Podoba się Wam łazienka blogerki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kasia Tusk pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcie ze ŚLUBU

Kasia Tusk pochwaliła się POKOIKIEM dziecka. „Magiczne miejsce”

Kasia Tusk na nowych zdjęciach z córką: Jaka już duża dziewczyneczka