Katarzyna Tusk jest córką Donalda Tuska, a także blogerką i założycielka „Make Life Easier”.  Córka byłego premiera ceni prywatność i nie ujawnia w sieci wizerunku swoich dzieci, a nawet bardzo rzadko publikuje z nimi jakiekolwiek zdjęcia.

Donald Tusk pokazał twarz wnuczki. Ups! Czy Kasia Tusk na to pozwoliła?!

Donald Tusk z wnuczkami

Za to Donald Tusk uwielbia spędzać czas z wnuczkami i kiedy tylko się z nimi widzi, publikuje zdjęcia ze spotkania na swoich mediach społecznościowych.

Donald Tusk bawi się z WNUCZKAMI. Córeczka Kasi Tusk może pochwalić się już długimi włosami

Ostatnio polityk mimo zawziętej kampanii znów spędził czas z wnuczkami: 4-letnią Lilianą i 2-letnią Marią. Opublikował przeurocze zdjęcia z dziewczynkami na swoim Instagramie. W tle widzimy malowniczy krajobraz, więc prawdopodobnie rodzinne kadry pochodzą ze wspólnego urlopu albo dziewczynki odwiedziły dziadka w pracy.

Donald Tusk nieco wykorzystał wnuczki do promocji swojej kampanii i napisał o przyszłości Polski i rodziny:

Szczęśliwej Polski już czas… Dobra polityka to głębokie poczucie odpowiedzialności za teraźniejszość i przyszłość tych, których kochamy i tego, co kochamy. Rodzina, dzieci, wnuczki i wnuki. Ojczyzna, ta duża i ta mała, wolność, godność i prawa nas wszystkich, bezpieczny dom. To wszystko mamy w naszych sercach, o to gotowi jesteśmy się bić.