Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są rodzicami 2-letniej Helenki. Bardzo mocno strzegą jej prywatności. Nie pokazują jej w mediach społecznościowych i nie opowiadają o rodzicielstwie. Nawet przez długi czas nie było wiadomo, czy para urodziła dziewczynkę, czy chłopczyka.

Katarzyna Warnke miała wypadek samochodowy! Jechała z córeczką

Córka Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Katarzyna Warnke pokazała pierwszy raz córkę w czerwcu tego roku z okazji Dnia Ojca. Opublikowała na stories zdjęcie Piotra z córką, którą niesie na plecach. Oczywiście zdjęcie jest zrobione tyłem.

Katarzyna Warnke z Piotrem Stramowskim pozują przed obiektywem. Fani zauroczeni parą: „Piękni jesteście w każdym sensie”

Aktorka teraz po raz pierwszy opublikowała fotografię Helenki na swój profil instagramowy. Jednak nie zrobiła tego bez powodu! Chciała zwołać jak najwięcej osób na live’a na temat granicy z Białorusią. Napisała też, dlaczego akurat to zdjęcie wybrała:

Na zdjęciu moja córeczka. Lubię to zdjęcie, chciałabym, żeby dla wszystkich dzieci ich droga była tak jasna i bezpieczna. Cudem jest każda pomoc, prawidłowa reakcja, która nas do tego jakkolwiek zbliża. Bądźcie ze mną dziś wieczorem, zapraszam serdecznie – napisała Warnke.

Katarzyna Warnke wspomina ciążę. Pokazała nagie zdjęcie z brzuchem

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA