Kasia Warnke w poniedziałek na pokazie mody MMC pokazała zaokrąglony brzuszek. Przeszła po wybiegu z Piotrem Stramowskim w luźnym szlafroku, spod którego widać było zaawansowaną ciążę.

Kasia Warnke w ciąży

Aktorka, aby ukryć ciążę, publikowała zdjęcia tylko twarzy albo nóg. Po ujawnieniu, że spodziewa się dziecka, wszyscy czekali na pierwsze ciążowe zdjęcie na Instagramie. Fani niestety takiego nie ujrzeli. Za to opublikowała stare zdjęcie jeszcze, kiedy miała zgolone włosy.

Miałam zagrać zawodniczkę MMA. Dużo poświęciłam pracy, wylałam potu na treningach, ale zdjęcia przerwano. Na szczęście film został ukończony i wchodzi niedługo do kin, 19-go lipca❗️🥊🔥i nazywa się teraz „FIGHTER”. Choć już beze mnie, jestem całym sercem z tym projektem🖤(…)

– napisała Warnke.

Katarzyna Warnke jednak JEST W CIĄŻY! Zobaczcie jej brzuch – jest już bardzo duży!

Dzisiaj dodała kolejne zdjęcie. Tym razem pokazała się już w ciążowym brzuszku. Zdjęcie pochodzi z ostatnich wakacji na wyspie Milos. Kasia w zaawansowanej ciąży przybiera pozycje do jogi. Ubraną ma luźną koszulę, która zakrywa brzuszek, więc dużo też nie zobaczyliśmy. Wyczekujemy dalej 😉

Matko jak pani daje radę z takim brzuchem nogę tak wysoko podnosić 😂😂😂 Pozdrawiam 😘

– napisała jedna z internautek.

Bartek Fetysz nie zostawił SUCHEJ NITKI na Warnke i Stramowskim za ciążowy brzuch na pokazie