Piotr Stramowski (33 l.) i Katarzyna Warnke (43 l.) od kiedy zostali rodzicami niechętnie mówią o swojej córce w mediach. Kasia długo utrzymywała w tajemnicy, że jest w ciąży. Po porodzie nie prędko dzieliła się szczegółami z macierzyństwa i przy okazji wywiadu wyjawiła, że dali z mężem córce na imię Helena. Piotr wyjechał z rodziną nad morze i opublikował na Instagramie zachwycający kadr.

Warnke wspomina ZARĘCZYNY ze Stramowskim. Dodała wyjątkowe zdjęcie

Piotr Stramowski pokazał zdjęcie z żoną i córką

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski we wrześniu ubiegłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami i powitali na świecie córeczkę. Aktorka po porodzie nabrała wody w usta i nie chciała zdradzić płci ani imienia dziecka. Po czasie wyszło na jaw, że zdecydowali się nazwać córkę Helena.

Na ich Instagramie na próżno szukać uroczych zdjęć z dzieckiem. Konsekwentnie chronią wizerunek córki i nie pokazują jej twarzy.

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki. Częsty wybór wśród gwiazd

Piotr dodał na swój profil zdjęcie, na którym można zauważyć stojącą w oddali Katarzynę z wózkiem. Para opuściła stolicę i wyjechali nad morze, gdzie relaksują się i spędzają wspólnie czas.

Cisza, fale, wolność – napisał aktor.

Katarzyna ekspresowo wróciła do formy po ciąży i zachwyca szczupłą sylwetką. Mimo, że ich córka ma rok to nie idą tropem innych rodziców na Instagramie i nie pokazują fotek z życia prywatnego, czy urodzin dziecka. Zaszyli się nad morzem, gdzie całą rodziną odpoczywają.

  • Jak zdrowo ile jodu w powietrzu.

  • Cudo.

  • Nic tylko morze – komentowali fani.

Małżeństwo uchodzi za jedną z bardziej zgranych par w polskim show-biznesie, a przy okazji są skryci i mimo sukcesów zawodowych niechętnie mówią o życiu prywatnym.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem. Fani zwrócili uwagę na jego NOWY wizerunek

Kasia Warnke odpoczywa na Krecie w samym BIKINI: Co za figura. Bosko!

Katarzyna Warnke wyznaje nam: „Tak, odwróciłam się od kościoła” (WIDEO)

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke na premierze filmu "Pętla".

Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke na premierze filmu „Pętla”, fot. AKPA.

Katarzyna Warnke z mężem na ściance.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke na imprezie branżowej.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA.