Katarzyna Glinka zyskała dużą popularność dzięki rolom w wielu serialach. W ostatnim czasie rzadziej można zobaczyć ją na ekranie, jednak nie zniknęła z mediów i regularnie przypomina o sobie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje najróżniejsze zdjęcia.

Katarzyna Glinka remontuje dom

Katarzyna Glinka odniosła się do plotek o rozstaniu: „Błagał, błagał i ubłagał”

Katarzyna Glinka dzisiaj podzieliła się z fanami frustracją związaną z budową domu. Aktorka jest w trakcie wykończenia wnętrz i okazuje się, że przez swoją rozpoznawalność jest jej znacznie trudniej. Żali się, że firmy przez wzgląd na nazwisko przedstawiają jej zawyżoną ofertę.

Temat, który MUSZĘ PORUSZYĆ, bo mnie normalnie roznosi. Otóż okazuje się, że jestem klasyczną przedstawicielką CELEBRYTY, który śpi na pieniądzach- zarabia niczym w Hollywood, w domu klamki ma ze złota, generalnie nie pracuje i WSZYSTKO samo mu spada z nieba. Oczywiście nie ma pojęcia, ile co kosztuje, dlatego każda dowolna wycena zrobiona przez firmę, która „złowi „ takiego delikwenta ma tzw. ZŁOTE ŻNIWA …… – żali się Kasia.

Katarzyna Glinka urodziła synka! Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła, jak dała mu na imię

Zdradza, że składa oferty różnym firmom, które potem przychodzą z odrealnioną propozycją, a aktorkę po prostu na to nie stać:

Jestem na etapie składania ofert różnym firmom i przyznam, że szlag mnie trafia kiedy przychodzą propozycje kompletnie z du*y!!!! Rekordową wycenę dostałam od firmy, która chciała mi sprzedać schody – za wykonanie podstopni krzyknęli bagatela 100 tys złotych. NIE – nie posiadam 7 piętrowego pałacu. Tu chodzi o zwykły dom!!! Nie wiem, o co chodzi, ale SERIO jestem już zmęczona tłumaczeniem, że nie jestem wielbłądem. Obiecałam Wam podrzucać namiary na firmy, które wg mnie są godne polecenia – z wyżej wymienionych względów, a jednocześnie trzymają świetną jakość !!!! @schodypanas
Z całego serca polecam!!!!!! Cudowna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta i świetna jakość 🥰 i są MEGA mobilni. Firma jest z Wrocławia – rekomenduje Glinka.

Katarzyna Glinka pokazała się topless. „Przy takim rozmiarze adekwatnie maleją atrybuty kobiecości”

 

scena z: Katarzyna Glinka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Glinka na ściance

Katarzyna Glinka/fot. AKPA

Katarzyna Glinka Fot. Piętka Mieszko/AKPA