Katarzyna Glinka (43 l.) poinformowała fanów, że urodziła drugiego synka. Aktorka udostępniła zdjęcie na Instagramie z noworodkiem i przy okazji zdradziła, na jakie imię zdecydowała się z partnerem. Jesteśmy oczarowani.

Katarzyna Glinka boi się o poród!

Katarzyna Glinka powitała na świecie drugiego syna

Katarzyna Glinka na początku roku poinformowała, że jest w ciąży, chociaż już wcześniej dochodziły słuchy, że spodziewa się dziecka. W 2019 roku zaręczyła się z Jarosławem Bienieckim. Kasia nie ukrywała, że odrobinę martwi ją poród w dobie pandemii koronawirusa. Wszystko przebiegło jednak pomyślnie i aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną.

Glinka i Bieniecki powitali na świecie syna. Synek aktorki najprawdopodobniej urodził się dzisiaj. Kasia i Jarek zdecydowali, że dadzą mu na imię Leo. Myślicie, że jest to skrót od imienia Leonard, a może Leon?

Mój drugi Syn jest już z nami. Leo ❤️❤️ Jesteśmy przeszczęsliwi ! marzenia się spełniają – podpisała zdjęcie aktorka

Na opublikowanej fotce widzimy przeszczęśliwą mamę, która trzyma maleństwo na rękach. Kasia wygląda promiennie, aż trudno uwierzyć że niedawno urodziła.

Fani w sekcji komentarzy nie szczędzili gratulacji. Do życzeń przyłączyły się również koleżanki po fachu, jak Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paulina Krupińska, czy Beata Tadla.

Bądźcie Wszyscy zdrowi! Gratulacje!

Cudownie!!Nareszcie RAZEM!!

Ale cudownie! – czytamy w komentarzach.

Kasia ma 8-letniego syna Filipa, który urodził się gdy ta była żoną Przemysława Gołdona. Rodzina aktorki się powiększyła i teraz ma okazję ponownie sprawdzić się w roli świeżo upieczonej mamy.

Życzymy dużo zdrowia i serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Glinka na zdjęciu z nagim, ciążowym brzuszkiem. Dodała je w słusznej sprawie

Anna Lewandowska URODZIŁA CÓRKĘ! Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dziewczynką i zdradził jej imię

Katarzyna Glinka niebawem rodzi i martwi ją obecna sytuacja z powodu koronawirusa

Katarzyna Glinka w eleganckim, czarnym garniturze.

Katarzyna Glinka, fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Glinka z partnerem Jarosławem Bienieckim na ściance.

Katarzyna Glinka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA