Katarzyna Glinka (42 l.) jest w zaawansowanej cięży i niedługo ma rodzić. Aktorka w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, co było spowodowane jej nieobecnością na Instagramie i jak radzi sobie podczas epidemii koronawirusa.

Katarzyna Glinka na wakacjach wygina się z ciężarnym brzuszkiem: „Crazy Mom”

Katarzyna Glinka nie nudzi się w domu podczas kwarantanny

Katarzyna niedługo na świecie przywita swoje drugie dziecko. Do rozwiązania zostało zaledwie półtora miesiąca. Aktorka napisała, że z powodu obecnej sytuacji na świecie musiała zniknąć z Instagrama, by zając się domem i dzieckiem.

Nastały ciężkie czasy, z powodu koronawirusa rząd zarządził zamknięcie szkół i innych placówek kulturalnych. Dzieci siedzą w domach a w tym czasie mają mieć lekcje przez internet. Wiąże się to z większymi obowiązkami dla rodziców, którzy chcą wszystkiego przypilnować – tak jak ma to miejsce w przypadku Kasi.

Kochani zrobiłam sobie przerwę od social mediów. Pewnie jak większość Mam i Tatusiów ogarniam szkołę online, librusa, skypa i tysiące maili w sprawie tego co przygotować na następny dzień, czego się uczyć i co było zadane. Jednoczesna próba utrzymania dziecka w domu kiedy słyszysz co sekundę „ Mamo Mamo błagam ja chcę na dwór” daje mi mocno w kość. Pewnie macie podobnie ? – dopytuje Glinka

View this post on Instagram

Kochani zrobiłam sobie przerwę od social mediów .. Pewnie jak większość Mam i Tatusiów ogarniam szkołę online, librusa , skypa i tysiące maili w sprawie tego co przygotować na następny dzień , czego się uczyć i co było zadane 🤪🥴😆 jednoczesna próba utrzymania dziecka w domu kiedy słyszysz co sekundę „ Mamo Mamo błagam ja chcę na dwór” daje mi mocno w kość 😉 Pewnie macie podobnie ??? Dziś wyrwałam się z domu i jadę do sklepu zamontować fotelik do samochodu dla nowego członka rodziny 💪🏻💪🏻 na instastories wrzucę filmik jak sklep zadbał o bezpieczntwo i komfort przyszłych rodziców w tym trudnym czasie …. napiszcie jak Wy się macie ????? #rodzew2020 czy ta cała sytuacja z wirusem daje Wam w kość ? Radzicie sobie ??? Ściskam Wasza Kasia 😘 #momtobe#babyonboard#foteliksamochodowy#kids#baby#

A post shared by Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka) on

Glinka niebawem rodzi i jej obawy z powodu koronawirusa są jak najbardziej zrozumiałe. Kasia wraz z najbliższymi izoluje się w domu i ma nadzieję, że sytuacja szybko się zmieni.

Życzymy dużo zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Katarzyna Glinka w zaawansowanej ciąży na Telekamerach (ZDJĘCIA)

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

Koronawirus RUJNUJE biznesy kosmetyczne? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki na czerwonym dywanie.

scena z: Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Glinka w eleganckiej czerwonej sukni na Telekamerach.

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA