Wczoraj wystartowała kolejna, już 14. edycja, programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego jedną z uczestniczek jest aktorka Tamara Arciuch. W pierwszym odcinku wcieliła się w Annę German. Jak wypadła?

Tamara Arciuch pokazała CÓRKĘ. „Cztery lata czystej miłości”

Katarzyna Skrzynecka o Tamarze Arciuch w „TTBZ”

Tamara Arciuch została świetnie ucharakteryzowana i jej występ z pewnością zaliczał się do udanych. Miała przed sobą duże wyzwanie, bo otwierała program. Doceniło go zarówno jury, jak i internauci.

Jestem zachwycona i zaskoczona, jak pięknie udało Ci się uzyskać barwę Anny German. Ani na chwilę nie wypadłaś z tej barwy – powiedziała Małgorzata Walewska.

Kacper Kuszewski podsumował:

Znakomicie.

Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją starszą córkę: Prawdziwa piękność

Katarzyna Skrzynecka oceniła występ gorzej od reszty, bo dała aktorce tylko 4 punkty.

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycję nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara, przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji i Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest szalenie taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna, a jednocześnie wiem, że jesteś kobietą z ogromnym poczuciem humoru.

Pod zdjęciem ucharakteryzowanej Tamary pojawiły się wychwalające komentarze od fanów. Odezwał się również jej mąż, Bartek Kasprzykowski.

NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kliku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to, ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA.

Tamara Arciuch o tym, jak lekarz UMNIEJSZAŁ jej wkład w poród, bo miała cesarskie cięcie

Przesadził? Jak oceniacie występ Tamary?

Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch na ściance

Bartłomiej Kasprzykowski, Tamara Arciuch/fot. AKPA

Katarzyna Skrzynecka

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA