Wczoraj nad ranem zmarł Paweł Królikowski – aktor, mąż Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, ojciec piątki dzieci. Przyjaciel wielu gwiazd, uwielbiany przez widzów i fanów. Polski internet pogrążył się w żałobie. Przyjaciele Królikowskiego żegnali go w pełnych smutku, ale i ciepła wpisach.

Paweł Królikowski na starych zdjęciach z ukochaną żoną i piątką dzieci

Szczególny ton ma post, w którym zmarłego upamiętniła Katarzyna Skrzynecka. Kasia i Paweł pracowali razem na planie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Lubili i się i świetnie dogadywali. Dlatego wpis Skrzyneckiej jest szczególny i bardzo osobisty:

KRÓLIKU ………
Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ….. U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU … Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś „w lżejszym świecie”, będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem…. TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU 🖤🖤🖤🖤🖤 KRÓLIKU ……..
Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła , całym sercem jestem przy Was. 🖤 – napisała Kasia Skrzynecka.

Zmarł Paweł Królikowski. Zostawił żonę i pięcioro dzieci

W podobnym tonie publicznie pożegnała męża Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka zamieściła wczoraj na swoim Instagramie zdjęcie z kochanym mężem. Są na nim uśmiechnięci i radośni.

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️ – napisała żona zmarłego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała zmarłego męża we wpisie na Instagramie

Dla wielu osób ten właśnie wpis był najbardziej łamiącym serce postem, jaki pojawił się po śmierci aktora.

scena z: Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Bartłomiej Kasprzykowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Twoja twarz brzmi znajomo 2, Paweł Królikowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Paweł Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

fot. AKPA