Na początku roku media obiegła wieść o zwolnieniach w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” – swoją współpracę z show zakończyli Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a jakiś czas później dołączył do nich Piotr Gąsowski, który w geście solidarności również zdecydował się odejść z programu. Jakiś czas później Katarzyna Skrzynecka pojawiła się w programie „W moim stylu” Magdy Mołek, gdzie zdradziła, że nie podano jej powodu zwolnienia. Jednocześnie podkreśliła, że postanowiła podejść do sprawy profesjonalnie i uszanować decyzję Miszczaka:

Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale no takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu czy prowadzący, jurorzy się zmieniają po to, żeby jak twierdzi stacja, tak to motywuje – żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze. I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować. (…) Staram się zawsze widzieć raczej lepsze strony i nie doszukiwać się jakichś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co i dlaczego ja. Wolę uznawać z pokorą, że tak po prostu się zdarza i tak bywa no i tyle. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba się zbierać do jakichś nowych projektów, które mogą się zdarzyć za chwilę i oby się zdarzyły.

Piotr Gąsowski WRACA do „Twoja twarz brzmi znajomo”! Pracownik Polsatu zdradza szczegóły

Katarzyna Skrzynecka znów pojawi się w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Szybko okazało się, że wprowadzone przez Edwarda Miszczaka zmiany zarówno w „Twoja twarz brzmi znajomo” jak i wielu innych programach Polsatu nie przypadły widzom do gustu. W związku z tym teraz dyrektor programowy próbuje naprawić swoje błędy. Jak poinformował pracownik Polsatu do  „Twoja twarz brzmi znajomo” w ramach jubileuszu programu najprawdopodobniej powróci Piotr Gąsowski. To jednak nie koniec! Teraz okazuje się, że możemy również liczyć na powrót Katarzyny Skrzyneckiej:

Kasia nie podpisała jeszcze umowy, ale to tylko kwestia czasu. Na pewno wróci do jubileuszowego programu jako uczestniczka, bo wygrała pierwszą edycję. Skrzynecka miała wiele bardzo dobrych występów, jak choćby ten, w którym wcieliła się w Andreę Boccellego. Niejako nadała ton uczestnikom kolejnych części. W zmienionej formule „TTBZ” właśnie te najlepsze występy będą przypominane, a następnie odtwarzane przez uczestników na żywo – zdradził informator w rozmowie z portalem Shownews

Niestety, gwiazda nie zasiądzie z powrotem w fotelu jury, a zamiast tego wystąpi jako uczestniczka:

Kasia nie chciała pchać się do jury, bo zdaje sobie sprawę, że to w tej chwili niemożliwe. Bardzo chciała wystąpić choćby jako uczestniczka w „TTBZ”. Jest na etapie dopinania ostatnich szczegółów z produkcją. Jak tylko podpisze umowę, Polsat ogłosi jej uczestnictwo.

Cieszycie się z jej powrotu?

Katarzyna Skrzynecka o utracie pracy: „Mnie nie było dane poznać powodów decyzji”

pasekkozak

Katarzyna Skrzynecka ZJECHANA przez internautów za przerabianie twarzy córki!

Katarzyna Skrzynecka

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Skrzynecka

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, fot. Niemiec/AKPA

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki na ściance

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki/fot. AKPA

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki

scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA