Katarzyna Sokołowska ( 47 l.) od lat funkcjonuje w branży modowej, ale dopiero posada w jury programu TVN „Top Model” przyniosła jej szeroką rozpoznawalność. Pomimo występów w telewizji i udziału w kampaniach reklamowych, reżyserka pokazów mody raczej stroni od pokazywania swojej prywatności.

Joanna Krupa czy Katarzyna Sokołowska? Która wyglądała lepiej w finale Top Model

Partner Katarzyny Sokołowskiej

Do tej pory było wiadomo, ze Katarzyna Sokołowska była związana z Arturem Kozieją, o którym wspominała w wywiadach. Jeśli wierzyć dziennikarzom Vivy mężczyzna ukończył prestiżowe uczelnie w Chinach i Stanach Zjednoczonych, a w Polsce zajmuje się branżą hotelarską. Para rzadko pojawiała się razem na ściankach.

Na Instagramie Sokołowskiej pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała podczas mikołajkowego wypadku w góry. Na zimowy wyjazd gwiazda TVN wybrała błyszczący brązowy płaszcz, oraz duże słoneczne okulary w zbliżonym kolorze. Przed obiektywem para pojawiła bez maseczek. Zakochanym towarzyszył piesek, którego sierść idealnie współgrała z kolorem odzienia celebrytki.

Aleksandra Żuraw wypowiedziała się o Dominicu D’Angelica i programie „TOP MODEL”

Moje Mikołajki🤎🤎Kocham. I Wam życzę dobrego mikołajowego dnia – napisała Kasia Sokołowska.

Pod postem oczywiście pojawiły się pełne zachwytu komentarze.

SKANDAL w „Top Model”. Dominic D’Angelica został skazany za przestępstwo seksualne?

  • Bardzo do siebie pasujecie.
  • Wspaniali!!!
  • Takie mikołajki są najcenniejsze.

Uważacie, że do siebie pasują?

Warszawa, 20.02.2020, Event z okazji inauguracji nowego projektu „Chcę Zostać”,,Image: 499894725, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

Katarzyna Sokołowska na pokazie mody, fot. Krzysztof Jarosz / Forum