George Clooney (62 l.) sprezentował swojej żonie Amal Clooney (46 l.) szczeniaka rasy Bernardyn na jej urodziny. Psiak był niespodzianką i nazywa się Nelson.

Paparazzi sfotografowali parę podczas spaceru malowniczymi uliczkami wioski Cotignac na południu Francji. Amal Clooney na niektórych zdjęciach niesie kudłatego Nelsona na rękach, jednak w związku z tym, że aktualnie waży ponad 10 kilogramów, nie była rady trzymać go na rękach zbyt długo.

George Clooney o zaręczynach z Amal, „To była katastrofa”

Docelowo olbrzym będzie ważył ok. 70 kilogramów. Jednak biorąc pod uwagę, że urocze małżeństwo posiada kilka posiadłości na całym świecie, nie będzie problemu z odpowiednią przestrzenią dla czworonoga.

Spekuluje się, że Clooneyowie przenieśli się teraz na stałe na Lazurowe Wybrzeże i nie spędzają już czasu w swojej wartej 50 milionów złotych rezydencji Thameside w Sonning w Berkshire. Mówi się, że para wraz z 6-letnimi bliźniakami Ellą i Alexandrem mieszkają od kilku miesięcy w XVIII-wiecznej posiadłości Domaine du Canadel w Prowansji.

Wspaniałe życie George’a i Amal Clooney’ów

Ich nowa francuska posiadłość obejmuje winnicę o powierzchni 25 akrów, basen, kort tenisowy, boisko do gry w boule, gaj oliwny i prywatne jezioro.

To także zaledwie 25 minut jazdy samochodem od Chateau Miraval, winnicy, którą bliski przyjaciel George’a Brad Pitt kupił z Angeliną Jolie, gdy byli jeszcze małżeństwem.

Wow! Amal i George Clooney’owie błyszczą na gali

Clooneyowie, którzy pobrali się w Wenecji 6 lat temu, również mają luksusowy dom nad jeziorem Como. George kupił willę w 2002 roku i spędza w niej większość wakacji. Posiadłość ma boisko do koszykówki, kino i garaż pełny zabytkowych motocykli. To się nazywa życie!

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: