Po tygodniach pewnej izolacji i ukrywania rosnącego brzuszka przed mediami w poniedziałek wieczorem Katarzyna Warnke wystrzeliła newsem z grubej rury:  jednak jest w ciąży.

Katarzyna Warnke jednak JEST W CIĄŻY! Zobaczcie jej brzuch – jest już bardzo duży!

Warnke pokazała duży, ciążowy brzuszek na pokazie zaprzyjaźnionych projektantów. Aktorka przeszła przez wybieg w szlafroku związanym pod brzuchem. Okazało się, że gwiazda zażartowała sobie trochę z mediów – kilka tygodni wcześniej zdecydowanie dementowała informację o ciąży.

Obok Kasi na wybiegu pojawił się jej mąż – Piotr Stramowski błysnął klatą, która ostatnio promuje jego nowy film, Fighter.

O ile większość fanów Stramowskiego i Warnke informację o ciąży przyjęła z entuzjazmem, o tyle bardziej sceptyczni obserwatorzy show-biznesu nie zostawili na przyszłych rodzicach suchej nitki.

Piotr Stramowski NIE WIE nic o CIĄŻY żony, Kasi Warnke

Znany z ciętego języka Bartek Fetysz w swoim poście na Facebooku ostro „pojechał” po aktorskiej parze.

 

Pokaz duetu MMC. Finał. A w finale spacer Maryji Warnke Niepokalanej za rączkę z Józefem Stramowskim. Ona wytoczyła swoje najnowsze działo – brzemienność, on klatę Tarzana. Me Tarzan, ju Jane, cho w tę dżunglę jupiterów. Potwierdzimy to, o czym wszyscy plotkują albo wiedzą – wspólne zamiłowanie do ekshibicjonizmu. W tym duecie – wszystko na sprzedaż. Czekam, aż wycieknie domowe porno z robienia potomka. Małżeństwo wykalkulowane na promocje, sukces i kliknięcia. Uwaga Majdany, idzie konkurencja – pisze Fetysz.

Bartek Fetysz mocno o polskich stereotypach: Jak przesolisz, to w mordę i nożem

Wkrótce nowy film polskiej Vegety. Tym razem o polityce. Z oficjalnych newsów – nie ma w nim żądnego spojrzeń małżeństwa. Chyba, że coś przegapiłem. Trzeba było zatem nadrobić. Czekam na pierwszą w historii okładkę „Gali” albo „Vivy” – kolaż EKG. (…) W tym duecie bowiem wszystko wydaje się być na sprzedaż. Warnke została polską Demi Moore. Bez „Vanity Fair”. Za to przy świadkach i na wybiegu. Rewolucja w modzie – szkoła rodzenia – dodaje z przekąsem.

Bartek Fetysz o celebrytach: Ludzki balonik napełniony pierdohelem

Zgadzacie się z Fetyszem, że Katarzyna i Piotr trochę jednak przesadzili z lansem na brzuszek?

Bartek Fetysz

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski już niedługo zostaną rodzicami, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Warnke po raz pierwszy zostanie mamą, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Warnke, SK:, , fot. AKPA/AKPA