Kasia Warnke jest o 10 lat starsza od Piotra Stramowskiego. Poznali się na planie filmu „Spirala” w 2015 roku. Para nie musiała ukrywać swojego związku, bo jeszcze wtedy nie byli tak rozpoznawalni, jak teraz. Natomiast po wielkim sukcesie filmu „Pitbull” Patryka Vegi w 2016 roku, media i fani zaczęli interesować się małżeństwem. Internauci pisali, że nie dają im szans na przyszłość, bo aktor pewnie szybko znajdzie sobie młodszą. Tak się jednak nie stało.

Piotr Stramowski Instagram

Piotr Stramowski po raz pierwszy o ojcostwie: „Wolniej prowadzę samochód”

Kasia i Piotr do dzisiaj są razem. Warnke parę lat temu w „Rolach głównych” zdradziła, że jest spokojna o męża, bo jak zwraca uwagę na jakąś kobietę, to zawsze na straszą.

Małżeństwo w sierpniu powitało na świecie swoje pierwsze dziecko, a już w listopadzie na ponad miesiąc wjechali z dzieckiem do Miami rozkoszować się słońcem i macierzyństwem.

Piotr Stramowski i Kasia Warnke na otwarciu kliniki Gojdzia w MIAMI – wyglądali jak młodzi milionerzy

Piotr Stramowski po udanym roku zawodowym i prywatnym postanowił podziękować żonie, Katarzynie Warnke za 2019 rok. Skierował do żony piękne słowa:

To już piąty Sylwester spędzony razem, a ja wciąż mam wrażenie, że dopiero się poznajemy, że jeszcze bardzo dużo mamy sobie do zaoferowania… I to jest piękne! To czego zawsze w życiu się bałem, to nudy. Z Tą kobietą jest to niemożliwe 🙂 Dziękuję Ci @kasiawarnke za to, że jesteś i że chce Ci się przełamywać ze mną te lody. A wam Moi Drodzy życzę szczęścia, miłości i zdrowia w nadchodzącym 2020 💥 Czuję, że będzie on przełomowy pod wieloma względami 😉 HAPPY NEW YEAR!!! 🎇 – napisał Piotr Stramowski.

Instagram/Piotr StramowskiInstagram/Piotr StramowskiInstagram/Piotr StramowskiInstagram/Katarzyna WarnkeInstagram/Katarzyna WarnkeInstagram/Katarzyna Warnke