Katarzyna Warnke nie boi się mówi o trudnych tematach, seksie, czy o kościele. Często osoby z jej środowiska zagryzają język, żeby nie stracić pracy albo projektu.

Katarzyna Warnke szczerze o kościele

Warnke wspomina ZARĘCZYNY ze Stramowskim. Dodała wyjątkowe zdjęcie

Zapytaliśmy aktorkę podczas premiery książki Sylwii Koperskiej „Wilczyca. W pogoni za wolnością”, czy straciła przez swoją szczerość wiele propozycji. Nie ukrywa, że pewnie przeszło jej koło nosa wiele ról:

Czy ja nie dostałam roli? podejrzewam, że tak, taką mamy rzeczywistość. Natomiast nic mi o tym nie wiadomo.  Nie jestem rozpieszczana propozycjami. Umiem wykorzystać to, co dostaje (…) – mówi nam Warnke.

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki. Częsty wybór wśród gwiazd

Aleksandra Domańska również należy do aktorek, które nie boją się wyrażać swoich opinii. Niestety straciła kontrakt filmowy przez plotki o jej rzekomym biseksualizmie, o czym poinformowała ją koleżanka z branży. Po tym usunęła konto na Instagramie i powiedziała, że nie nadaje się do tego świata.

Katarzyna Warnke nie ukrywa, że to, co spotkało Aleksandrę Domańską jest straszne i okropne: „Zupełnie tego nie rozumiem„.

Zaraz potem dodaj, że kościół wtrąca się w przestrzeń seksualną, a powinien częściej mówić o duchowości ciała, zbliżenia i przypomniał sobie o „Pieśni nad pieśniami„. Wyznała nam, że z tego powodu odwróciła się od kościoła.

Jestem oburzona zachowaniem kościoła jeśli chodzi o in vitro, społeczność LGBT i w ogóle o politykę w Polsce. Wszystko jest jawne, mieszanie się do polityki, uczestnictwo w polityce (…) – wyznaje KOZACZKOWI aktorka.

Katarzyna Warnke pod obstrzałem. Amerykański chirurg: „Tak nie należy robić”

ZOBACZ CAŁY WYWIAD!