Katarzyna Zielińska (40 l.) jest teraz bardzo zapracowana. Aktorka nie możne narzekać na brak propozycji filmowych. Zielińska należy do gwiazd, które są bardzo aktywne na Instagramie. Katarzyna chętnie pokazuje zdjęcia z dzieckiem. Tym razem Kasia udostępniła fotografię, którą zrobiła wiele szumu w mediach.

Wspólna kolacja Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego! Będzie wielki powrót?

Katarzyna Zielińska i Marcin Wrona jednoczą siły w szczytnym celu

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie dodała zdjęcie w towarzystwie siatkarza – Marcina Wrony. Marcin nie tak dawno temu ożenił się z Zofią Zborowską. Wygląda na to, że Zielińska postanowiła na jakiś czas odbić siatkarza Zofii, i razem z nim zjednoczyć siły by pomóc chłopcu – który jest ciężko chory na rdzeniowy zanik mięśni. Koszty operacji są potwornie duże, dlatego gwiazdy chętnie angażują się w nagłaśnianie sprawy. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Marta Żmudy-Trzebiatowska i Borys Szyc zachęcali wszystkich Internautów do brania udziału w licytacji. Do grona osób wspierających Alexa dołączyła Katarzyna Zielińska i Marcin Wrona.

Hej! Kto nas wylicytuje? Co za interesująca para. Cała kasa z licytacji zostanie przekazana na kochanego Alexa Jutrzenkę, żeby w końcu mógł polecieć do USA i wrócić po terapii zdrowy. 17 grudnia spotykacie się ze mną ( dwie osoby) na pysznych hamburgerach o godz. 18. Jak już nasze żołądki powiedzą STOP, zabieram Was na Torwar, gdzie o 20.30 zagra mecz Andrzej Wrona ze swoją drużyną. A po meczu robimy sobie fotę z Andrzejem i całą sportową ekipą – zachęcająco podpisała zdjęcie Katarzyna

Do całej akcji w komentarzach postawiła dołączyć się żona Andrzeja Wrony – Zofia Zborowska. W humorystyczny sposób napisała pod zdjęciem:

Będę licytować !!!

Długo nie trzeba było czekać na reakcję Katarzyny Zielińskiej, która podłapała humor Zborowskiej i napisała:

Zofijaaaaaaaa możesz spotkać niezłego przystojniaka. Andrzej ma na imię. Nie wiem czy znasz?

Do komentowania przyłączyli się również fani.

Obawiam się że będzie takie branie, że kasa z kopert nie wystarczy

Podobno lubi Zośki

Ponoć zajęty – pisały fanki

Katarzyna Zielińska i Marcin Wrona pomagają choremu chłopcu na Instagramie:

View this post on Instagram

Hej! Kto nas wylicytuje? Co za interesująca para🆗🔥🙉 Cała kasa z licytacji zostanie przekazana na kochanego Alexa Jutrzenkę💪🏻 żeby w końcu mógł polecieć do USA i wrócić po terapii zdrowy❤️ Pomysł jest taki: 17 grudnia spotykacie się ze mną ( dwie osoby) na pysznych hamburgerach o godz. 18. Jak już nasze żołądki powiedzą STOP, zabieram Was na Torwar, gdzie o 20.30 zagra mecz Andrzej Wrona ze swoją drużyną. A po meczu robimy sobie fotę z Andrzejem i całą sportową ekipą. Boski pomysł, co? Idziemy na rekord.🔥Takie rzeczy nie dzieją się codziennie. Aaa, będziecie mogli zobaczyć, jaką pojemność ma mój żoładek, jak widzę hamburgery🙊🙉🙈 Wyzwanie rzucili nam @k.bujakiewicz i @pejaslumsattack Nie damy się tak łatwo. Licytacja ruszyła kilkanaście minut temu. Podaję link: https://m.facebook.com/groups/684977098677503?view=permalink&id=719020171939862 Ciekawa jestem, z kim się spotkamy????🧐😍🥰 Ps. A wyzwanie „kolacyjne” rzucam teraz @magda_molek ❤️❤️ Na pewno tłum wielbicieli czeka, żeby zjeść z tą mądrą i piękna kobietą kolację i zamienić słowo! #alex #pomoc #pomagamy #wojownik #hamburgery #mecz #wrona #zielińska #licytujemy #licytacje #grudzień

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Fajna akcja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Zielińska o swoich wstydliwych, starych zdjęciach: Byłam bardzo kolorowa

Katarzyna Zielińska śmieje się ze swojego dawnego makijażu: Kto mnie przebije?

Zofia Zborowska wyszła za mąż za siatkarza, Andrzeja Wronę