Wygląda na to, że nie tylko fani spekulują na temat powrotu Anny Muchy (39 l.) do Kuby Wojewódzkiego (56 l.). Koleżanka po fachu, Marta Żmuda-Trzebiatowska (35 l.)najprawdopodobniej również jest ciekawa, jak sprawy wyglądają pomiędzy byłą parą. Marta postanowiła nominować Muchę i dziennikarza do pewnej zabawy, która może również przynieść wiele dobrego. Sprawdźcie sami!

Anna Mucha kipi seksapilem obok samochodu Wojewódzkiego. A jednak wróciła do niego?

Kolacja z ulubionymi gwiazdami w szczytnym celu!

Gwiazdy często angażują się w przeróżne akcje charytatywne. Dzięki ich pomocy taka zbiórka może trafić do większej liczby odbiorców. Tym razem chodzi o wsparcie finansowe chłopca, Alexa Jutrzenki, który cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na życie jest operacja w Stanach, której koszty są ogromne. Potrzeba aż 9 milionów złotych, dlatego gwiazdy tak licznie zaangażowały się, by wesprzeć całą akcję.

Pewnie pamiętacie licytację kolacji z Peja Slums Attack i Katarzyna Bujakiewicz i ile emocji wzbudziła na naszej grupie! Nic dziwnego! Szczęśliwcy już zapewne pucują buty na wspólne wyjście z naszym poznańskim bezbłędnym #dreamteam
Ale to nie koniec! Jak dobrze wiecie Peja i Kasia urządzili mały challenge, którego efektem jest poniższy film nagrany dla Alexa specjalnie przez Martę Żmudę Trzebiatowską i Borysa Szyca!
W związku z tym mam ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich do licytacji śniadania/lunchu/obiadu/ kolacji właśnie z tym warszawskim #dreamteam! – pisze pomysłodawca akcji a przy okazji tata chorego Alexa

Marta Żmudy-Trzebiatowska i Borys Szyc zachęcali wszystkich Internautów do brania udziału w licytacji. Udało się już zebrać połowę kwoty, jednak w dalszym ciągu sporo brakuje do całej sumy.

Rzucamy na licytację kolacje,lunch,śniadanie z nami. Możecie pomóc Alexowi, więc wpłacajcie a poza tym macie szansę na spotkanie z nami. My też nominujemy swoje osoby. Bardzo chciałam zaprosić do tej zabawy Kubę Wojewódzkiego i Anię Muchę – padła nominacja ze strony Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Borys Szyc nominował Małgorzatę Kożuchowską a także Mateusza Gesslera. Wygląda na to, że naprawdę jest o co walczyć.

KONIEC LICYTACJI: 25.11.2019
Zaczynamy od 500 zł

[https://www.siepomaga.pl/alex](https://www.siepomaga.pl/alex?fbclid=IwAR0Z3faumeC5p5lJ75AF0xNlj2aQd_lDQ8-UB8BzFhL8V0AOSIJKfIuf4Ls)Pewnie pamiętacie licytację kolacji z Peja Slums Attack i Katarzyna Bujakiewicz i ile emocji wzbudziła na naszej grupie! Nic dziwnego! Szczęśliwcy już zapewne pucują buty na wspólne wyjście z naszym poznańskim bezbłędnym #dreamteam … Ale to nie koniec! Jak dobrze wiecie Peja i Kasia urządzili mały challenge, którego efektem jest poniższy film nagrany dla Alexa specjalnie przez Marta Żmuda Trzebiatowska Official i Borys Szyc!W związku tym mam ogromną przyjemność zaprosić Was wszystkich do licytacji śniadania/lunchu/obiadu/ kolacji właśnie z tym warszawskim #dreamteam! Jeżeli jesteście ciekawi kogo zaprosili do udziału w challengu dla Alexa, koniecznie obejrzyjcie film! Oczywiście, jako tata małego Alexa bardzo dziękuję za wsparcie mojego syna w walce, którą toczy praktycznie od początku swojego niedługiego życia i wierzę, że również dzięki Waszemu wsparciu uda nam się tę walkę wygrać! DO DZIEŁAKONIEC LICYTACJI: 25.11.2019 Zaczynamy od 500 złWYGRYWAJĄ DWIE NAJWYŻSZE OFERTY PRZED WYBICIEM 21:00:00Jeśli chcecie Państwo, aby proponowana przez Was kwota pozostała anonimowa, prosimy o wiadomość do Kasia Adamczewska-Wawrzynowicz i podanie maksymalnej oferowanej kwoty.Prosimy licytować TYLKO POD PODANYM LINKIEM !Link do licytacji: https://www.facebook.com/groups/684977098677503/permalink/713773205797892/UDOSTĘPNIAJCIE 📷#All4Alex

Gepostet von Pawel Rawicki am Freitag, 22. November 2019

Zjedlibyście kolację razem z Anną Muchą i Kubą Wojewódzkim?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kuba Wojewódzki został ojcem. Dziennikarz pokazał zdjęcie z dwójką dzieci

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem i zgrabnymi nogami swojej dziewczyny (FOTO)

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Aktorka podsyca plotki o romansie z dziennikarzem!