Kate Middleton i książę William postanowili spędzić trochę czasu ze swoimi dziećmi. Razem z księciem George’m, księżniczką Charlotte i księciem Louisem wyjechali z Londynu, po to by cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami z dala od miasta.

Dlaczego Kate Middleton NIE BYŁO na baby shower u Meghan Markle?

Dzieci książęcej pary spędziły z rodzicami ostatni tydzień ferii. Mimo, że to Meghan Markle była w centrum zainteresowania, brytyjskim media doszły do tego, jak spędziły czas dzieci Williama i Kate.

Na razie wiadomo tyle, że Charlotte nauczyła się pływać. Kate Middleton organizowała swoim dzieciom wyścigi, zrelaksowała się przez kilka wolnych dni i cieszyła się czasem spędzonym w gronie rodziny. Źródło poinformowało, że księżniczka Charlotte i książę George ścigali się w wodzie „około cztery lub pięć razy”.

Kate Middleton jak gwiazda filmowa! Księżna w wieczorowej kreacji zrobiła furorę

Para z dziećmi przebywała w Anmer Hall w Norfolk, wycieczka odbyła się w luksusowym spa, w którym był basen. Jedno źródło mówi, że księżna Kate miała na sobie bordowy strój kąpielowy „pełny makijaż, perłowe kolczyki i oczywiście pierścionek zaręczynowy”.

Z pewnością wypoczęli!

The Duke and Duchess of Cambridge host a Christmas party
BRITAIN-LONDON-TROOPING THE COLOUR

Sonda

poll-violet

Która lepsza?

1

Kate Middleton

2

Meghan Markle

3

Żadną :(