Meghan Markle jest już w trzecim trymestrze ciąży. Do narodzin pierwszego Royal Baby już niewiele czasu. Księżna Sussexu wczoraj zjawiła się w Nowym Jorku – wszystko dlatego, że postawiła urządzić huczne baby shower. Jak wiadomo impreza dla nienarodzonego dziecka nie jest zgodna z protokołem królewskim, jednak Meghan nie raz udowodniła, że i tak zrobi po swojemu.

Meghan, Duchess of Sussex attends the premiere of Cirque du Soleil's 'Totem' at the Royal Albert Hall in London

Jak poinformował serwis Page Six Meghan spotkała się z przyjaciółką – Jessicą Mulroney i to z nią będzie organizować baby shower. Impreza ma się odbyć w hotelu Upper East Side, a na imprezie ma się pojawić 15 bliskich znajomych księżnej.

Niezręczny moment z udziałem Kate i Williama. Księżna musiała zażartować

Dlaczego na liście gości nie ma Kate Middleton?

Księżna zdecydowała się świętować z dala od rodziny królewskiej. Pałac milczy w tej sprawie i nie chce komentować nagłego wyjazdu żony księcia Harry’ego. Jak podaje Radar Online Kate Middleton nie chce uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Postanowiła czas spędzić z dziećmi, które obecnie mają ferie zimowe. Ona, William i dzieci wyjechali z Londynu by umilić sobie czas z dala miasta.

Dodatkowo coraz częściej mówi się o tym, że obie księżne za sobą nie przepadają. Zarówno Meghan, jak i Kate nie pałają do siebie wielkim uczuciem, więc tym bardziej Meghan nie widziała sensu zapraszania Kate na swoje przyjęcie.

Dlaczego Kate Middleton i książę William znikną z życia publicznego?

Żona księcia Williama prawdopodobnie i tak by się nie zjawiła, nie chcąc narażać się Królowej Elżbiecie.

Members of Royal family arrive at St Mary Magdalene's church for the Royal Family's Christmas Day service on the Sandringham estate in eastern England