Katie Holmes (46 l.) jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd Hollywood. Aktorka i reżyserka podziwiana jest za to, że nawet najprostsze ubrania jest w stanie ze w sposób, który sprawi, że wyglądają modnie i szykownie. Teraz podpowiada, jak wystylizować proste spodnie dresowe.

TO jest sukienka sezonu? Najpierw Meghan Markle, teraz Katie Holmes

Katie Holmes to kolejna „IT girl”, która wie, że total look zawsze stworzy efektowny zestaw, który wygląda na przemyślany. Białe spodnie dresowe połączyła z prostym topem bez rękawów, białymi skarpetkami i butami adidas w tym samym kolorze. Całość wygląda prosto, nienachalnie, ale wciąż na czasie.

Katie Holmes stylowo w dresach

Katie Holmes, która zadebiutowała jako reżyserka, niedawno skończyła kampanię promocyjną swojego dramatu „Rare Objects”, do którego napisała scenariusz i wyreżyserowała wraz z Phaedonem A. Papadopoulosem. Gwiazda gra też w nim główną rolę.

Katie Holmes i Suri Cruise na lotnisku. Wyglądają jak siostry

Film opowiada historię młodej kobiety, która stara się odbudować swoje życie, podejmując pracę w sklepie z antykami. Bohaterka odzyskuje pewność siebie dzięki życzliwym osobom, które są właścicielami sklepu, w którym pracuje. Wszystko wydaje się być OK do momentu, gdy powracają do jej świata ludzie z traumatyzującej przeszłości.