Katie Holmes (44 l.) to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w Hollywood. Fani ceni ją za jej ponadczasowy styl i niekiedy odważne stylizacyjne wybory. Tym razem została sfotografowana w Nowym Jorku, gdy szła na event Global Citizens Now Summit. Internet od razu zauważył, że jej look inspirowany był nieżyjącym już Stevem Jobbsem. W końcu to on słynął z noszenia czarnego golfu i jeansów.

Katie Holmes chce chronić swoją córkę przed paparazzi

Szczyt Global Citizen to wiodąca na świecie międzynarodowa organizacja, której misją jest położenie kresu skrajnemu ubóstwu. Katie Holmes angażuje się w jej działalność od lat. Tym razem jej „występ” pojawił się po tym, jak w sieci pojawiły się jej zdjęcia z lotniska LAX w Los Angeles z jej córką Suri Cruise (17 l.)

Stylowa Katie Holmes w Nowym Jorku

Katie Holmes jest od niedawna singielką, po tym jak rozstała się z młodszym od siebie muzykiem Bobbym Wootenem III. Aktorka po głośnym rozwodzie z Tomem Cruisem była przez wiele lat w związku ze znanym aktorem Jamiem Foxxem.

Katie Holmes zadała szyku w niecodziennym skórzanym total looku

Katie Holmes niedawno ujawniła, że Suri Cruise nagrała wersję utworu „Blue Moon” do jej filmu „Alone Together”, do którego napisała scenariusz, wyprodukowała i w którym zagrała. „Jest bardzo, bardzo utalentowana. pozwalam jej robić swoje”, powiedział w rozmowie z Yahoo! Entertainment.