W wtorkowy wieczór paparazzi sfotografowali Katie Holmes (43 l.) na ulicach Nowego Jorku. Aktorka, jak zwykle wyglądała pięknie i stylowo. Tym razem miała na sobie czarny komplet oversize z czarnej skóry. Mimo niesprzyjającego kroju, Holmes udźwignęła tę stylizację z wdziękiem.

Zakochana Katie Holmes już ubiera się jak jej chłopak

Matka Suri Cruise miała na sobie czarną skórzaną koszulę ze złotymi detalami na guzikach, a także parę czarnych skórzanych spodni z prostymi, szerokimi nogawkami. Całość uzupełniła srebrnymi szpilkami zakończonymi szpicem i dużą, czarną torbą.

Katie Holmes w skórzanymi komplecie oversize

Okazuje się, że jej wizyta w Nowym Jorku związana jest z jej powrotem do teatru. Aktorka dołączyła do obsady „The Wanderers” na Broadway’u. Katie Holmes ma wcielić się w rolę gwiazdy filmowej. Scenariusz napisała amerykańska dramatopisarka Anna Ziegler.

Katie Holmes debiutuje na czerwonym dywanie ze swoim młodszym chłopakiem

„The Wanderers” skupia się na mężczyźnie pochodzenia żydowskiego imieniu Abe, który jest słynnym powieściopisarzem. Otrzymuje on e-mail od gwiazdy filmowej Julii Cheever, granej przez Holmes, który wystawia jego małżeństwo na próbę. Reżyserem spektaklu będzie Barry Edelstein, dyrektor artystyczny Old Globe Theatre.