Katie Holmes (43 l.) i Bobby Wooten, III (33 l.) wyglądają na dobraną parę. Dosłownie! Aktorka i muzyk zostali sfotografowani w miniony piątek w Nowym Jorku, gdy wybierali się na wspólną kolację na mieście. Para miała na sobie skoordynowane stylizacje. Czyżby upodabniali się do siebie? A może podkreślają swoją mocną relację?

Katie Holmes debiutuje na czerwonym dywanie z młodszym chłopakiem

Aktorka miała na sobie oliwkowo-zielone spodnie (moro) z wysokim stanem, które połączyła z czarną górą z finezyjnym wiązanie. Natomiast jej chłopak miał na sobie spodnie w niemal identycznym odcieniu z białym T-Shirtem i czarną koszulą. Trzeba przyznać, że wyglądali, jakby ubrali się tak specjalnie. 

Katie Holmes nieziemsko zakochana?

Najnowszy projekt zapracowanej ostatnio aktorki znajduje się już w postprodukcji, a planowana premiera „Rare Objects” ma odbyć się 31 grudnia 2022 roku. Katie wystąpi w filmie opartym na powieści Kathleen Tessaro o młodej kobiecie, która stara się odbudować swoje życie, podejmując pracę w sklepie z antykami. Oprócz swojego występu na ekranie Katie Holmes jest także współautorem scenariusza i reżyserem filmu.

Katie Holmes jest w związku o 10 młodszym muzykiem

Natomiast jej chłopak Bobby Wooten III, aktualnie gra w broadwayowskim musicalu „Moulin Rouge” w Nowym Jorku. Wooten jest również wykładowcą na uczelni New York University Tisch School of the Arts.

Katie Holmes, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Katie Holmes, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Katie Ho

Katie Holmes Fot. Forum

Katie Holmes

Katie Holmes wyglądała bardzo elegancko podczas konferencji prasowej Global Citizen w Nowym Jorku. Fot.Forum/ Backgrid USA