Katy Perry na początku marca potwierdziła, że wraz z Orlando Bloomem spodziewają się narodzin pierwszego, wspólnego dziecka. Z czasem piosenkarka zdradziła też płeć dziecka – gwiwazdorska para powita na świecie dziewczynkę.

Katy Perry w ciąży puchną nogi – 35-letnia gwiazda z Orlando Bloomem na spacerze (ZDJĘCIA)

Katy Perry wybrała matkę chrzestną dla córki

Choć Katy może pochwalić się już sporych rozmiarów brzuchem, to do rozwiązania zostało jeszcze trochę czasu. Tym bardziej do chrzcin. Jednak Katy i Orlando snują już pewne plany dotyczące chrztu. „Daily Mail” podaje, że para zdecydowała, kto będzie matką chrzestną ich córki. Okazuje się, że to bardzo bliska koleżanka wokalistki – Jennifer Aniston.

Katy i Jen są ze sobą bardzo blisko. Podczas kwarantanny spędzały ze sobą wiele czasu, wybierając się na wspólne spacery z zachowaniem bezpiecznego dystansu i zwierzając się sobie z problemów – podaje źródło.

Jak na tę propozycję zareagowała aktorka, która sama nie doczekała się potomstwa? Ponoć jest zachwycona i nie kryła łez wzruszenia z tego powodu.

Była szczerze wzruszona i zaszczycona ich prośbą. Nic zatem dziwnego, że doprowadziło ją to do łez – dodaje informator.

Co ciekawe, Jennifer nie pierwszy raz zostanie matką chrzestną. Aktorka jest też matką chrzestną Coco, córki Courteney Cox, z którą dobrze zna się z planu „Przyjaciół”. Chcielibyście mieć taką sławną matkę chrzestną?

ZOBACZ TEŻ:

Katy Perry pokazuje BARDZO duży brzuszek w srebrnej kreacji

Media NISZCZYŁY związek Jennifer Aniston i Brada Pitta? Szczere wyznanie aktorki

Katy Perry zdradziła, na co nie jest przygotowania w macierzyństwie