Kayah postanowiła opowiedzieć o trudnej relacji z ojcem.

13-letnia Kaya Gerber w pełnym makijażu (FOTO)

Kaya opowiada o relacji z ojcem

Kayah (51 l.) postanowiła wyznać w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Extra o trudnej i zawiłej relacji ze swoim tatą. Wszystko zaczęło się, gdy miała 12 lat:

Kayah wyznała, że była ofiarą przemocy fizycznej

Wyjechał za granicę i nie był w stanie powiedzieć mojej mamie, że ma inną kobietę, że potrzebuje rozwodu. Tylko napisał do mnie, że będę miała brata albo siostrę i żebym porozmawiała z mamą – czytamy w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Extra.

Nic dziwnego, że dla dziecka przeżycie było traumatyczne. Przyznaje, że nie rozumiała zachowania swojego taty i miała do niego duży żal:

Osunęła się na ziemię i powiedziała: 'Kasia, tata nas opuszcza’. Odgrywałam przed nią twardzielkę, rzuciłam: 'Tak? To bardzo dobrze’. I zaczęłam kombinować, jak wyjść, bo czułam, że zaraz wybuchnę. Poszłam do koleżanki mieszkającej wyżej. Te dwa piętra zajęły mi godzinę, bo czołgałam się po schodach, rycząc – opowiada.

Kayah przyznaje, że stara odbudować się zerwaną więź, jednak jest to trudne. Tym bardziej, że ojciec krytykował jej talent i urodę:

Sylwester 2017 w Warszawie Chylińska, Kozidrak i Kayah (ZDJĘCIA)

Nie miałam, według niego, ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką. Był czas, kiedy negował mnie całkowicie – wyznała.

Z ojcem nie miała kontaktu do 2003 roku. Był to przełomowy rok – Kayah zdecydowała się na nagą sesję dla Playboya:

Zadzwonił i powiedział, że koledzy pokazali mu ten numer i nie mógł uwierzyć, że to jego córka. Jest w tym coś nieprawdopodobnie smutnego, ale, jak widać, sesja do czegoś mi się przydała – czytamy.

Ciężka relacja z ojcem sprawiła, że Kayah przez lata miała złamane serce. Dzisiaj jej ojciec kończy 76 lat. Wokalistka po latach stara się zrozumieć zachowania taty.

Kayah otrzymała zaskakujący prezent od cichego wielbiciela (FOTO)

źródło: Wysokie Obcasy

scena z: Kayah, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kayah, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Kayah, SK:, , fot. AKPA/AKPA