Kayah to legenda polskie sceny muzycznej. Natomiast ostatnio głośno było o niej nie za dokonania artystyczne, a związki, kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że rozstała się po kilku latach z biznesmenem Jarosławem Grzywińskim. Z kolei w maju podczas Super Hit Festiwal wzbudziła sensację, po tym, jak w drodze do garderoby powiedziała fotoreporterom: „Nie zes*ajcie się”, co wywołało sensację w mediach.

Kayah rozstała się z biznesmenem?

Kayah o życiu prywatnym i przyjaźni

Kayah ostatnio udzieliła wywiadu dla „Wprost”. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz otworzył się nieco i zdradziła między innymi „jaka jest w domu”:

Jestem normalną babką, której praca akurat polega na tym, że wychodzi na scenę. Moje życie nie różni się jednak za bardzo od innych. Prowadzę dom, mam obowiązki jak inne panie, troski i harmonogram, który dodatkowo muszę układać i nim zarządzać zgodnie z planem koncertowym. Lubię gotować, przyjmować gości, choć rzadko mam na to czas, przez co cierpią moje przyjaźnie. Mam wieczne poczucie winy, że za mało czasu poświęcam rodzinie, domowi, psu, że mam jakieś zaległości… Najbardziej lubię poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, a wokoło trwa zadowolenie. Nie znoszę pośpiechu i braków, a o te nietrudno – tłumaczy piosenkarka.

Nie ukrywa, że daleko jej do dobrej przyjaciółki przez brak czasu:

Jestem przyjaciółką nieudolną, często nieobecną, nienarzucającą się. Ale jako zodiakalny skorpion – lojalną do bólu. Moi prawdziwi przyjaciele wiedzą, że spotkanie w weekend na ogół jest niemożliwe, bo weekend należy do sceny. Zaakceptowali to, ale ja odczuwam wstyd, że nie mogę być na zawołanie – mówi we „Wprost”

Kayah: Czuję się debilnie, jak mam wydać na szmatę majątek

Mimo tego zaznacza, że jest osobą empatyczną, współodczuwającą i dzielącą się:

Możemy miesiącami nie mieć kontaktu, a każde następne spotkanie jest pozbawione pretensji czy poczucia odległości. I to jest prawdziwa przyjaźń: niezachłanna, nieograniczająca, niezaborcza i wyrozumiała. Mam niewielu przyjaciół, ale nie w ilości lecz w jakości siła – opowiada Kayah.

Kayah odkąd rozwiodła się z Rinke Rooyensm – obecnym mężem Joanny Przetakiewicz, nie ma szczęścia w miłości. Spotykała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, Pako Sarrą, Jarosławem Grzywińskim, ale niestety związki nie przetrwały próby czasu.

Katarzyna Burzyńską-Sychowicz zapytała więc, do czego jest jej potrzebny mężczyzna i czego od niego oczekuje?

Partnerstwa w każdej sferze – odpowiedziała Kayah.

Kayah udostępniła mocny wpis o prawach kobiet. Przypomniała ważną historyczną datę

Ewa Farna, Kayah Fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kayah, fot. Podlewski/AKPA

Kayah

Kayah Fot. Podlewski/AKPA