W piątek 13 października Kazik Staszewski, lider założonego w 1982 roku zespołu Kult nieoczekiwanie trafił do szpitala. Członkowie zespołu za pośrednictwem Facebooka poinformowali, że stan ich lidera jest stabilny, jednak zespół został zmuszony odwołać wszystkie koncerty. Jednocześnie menadżer zespołu w rozmowie z Onetem podkreślił, że życiu lidera Kultu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kazik trafił do szpitala! Wszystkie koncerty Kultu zostały odwołane

Jakiś czas później dziennikarka portalu rmf24.pl nieoficjalnie dowiedziała się, że muzyk przeszedł „drobny zabieg” w szpitalu i obecnie dochodzi do siebie:

Kazik czuje się dobrze. W nocy przeszedł drobny zabieg w szpitalu, jednak nie jest chory i jest w dobrej formie. Nad ranem miał przesłać swoim bliskim i przyjaciołom krótki, żartobliwy film ze szpitalnego łóżka. Artysta potrzebuje teraz spokoju i warunków do rekonwalescencji, dzięki którym będzie mógł szybko wrócić na scenę.

Kazik tuż po operacji na premierze filmu „Polowanie”. Towarzyszyła mu jego kochana żona

Wiadomo już, jaki zabieg przeszedł Kazik Staszewski w szpitalu

Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Kazika i zabiegu, któremu się poddał. Okazuje się, że powodem hospitalizacji Staszewskiego był wyrostek robaczkowy. Artysta po dolegliwościach bólowych zdecydował się poddać operacji usunięcia wyrostka:

„Pokroili” go, wycieli co trzeba jednego dnia. Drugiego dnia posiedział w szpitalu, a trzeciego poszedł do domu – wytłumaczył w rozmowie z Salonem24 puzonista zespołu, Jarosław Ważny.

Jak poinformowano, obecnie Kazik czuje się już znacznie lepiej i kontynuuje z zespołem trasę koncertową.

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Kazika! „W nocy przeszedł zabieg…”

pasekkozak

Kazik OSTRO o aborcji: „Tu już mamy do czynienia z ZABÓJSTWEM”

scena z: Anna Staszewska, Kazik Staszewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Staszewska, Kazik Staszewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kazik Staszewski na ściance

Kazik Staszewski/fot. AKPA

scena z: Kazik Staszewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Kazik Staszewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Kazik Staszewski, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA