Patrząc na szczęśliwego Keanu Reeves’a trzymającego za rękę swoją partnerkę, Alexę Grant, myślimy sobie o tym, że gwiazdor naprawdę zasłużył na szczęście. Aktor przez wiele lat nie mógł znaleźć stałej partnerki. Być może zaważył na tym dramat, którego Reeves doświadczył w 2001 roku.

Więcej szczegółów na temat związku Keanu Reeves’a i Alexandry Grant

Keanu Reeves – związki. Aktor z Jennifer Syme, ciąża, martwy poród, rozstanie i tragiczny wypadek byłej dziewczyny Keanu

W 1999 roku na świat przyszło dziecko Keanu Reeves’a i jego ówczesnej dziewczyny, Jennifer Syme. Na radość nie było jednak miejsca. Dziecko pary urodziło się w 8. miesiącu ciąży. Po urodzeniu było martwe.

Córeczka Reeves’a dostała na imię Ava Archer Syme-Reeves.

Martwy poród rzucił cień na związek aktora i jego partnerki. Pojawiły się problemy, w końcu para rozstała się. W 2001 roku była już dziewczyna Reeves’a miała wypadek. Jadąc samochodem jedną z ulic Los Angeles – Cahuenga Boulevard – kobieta straciła panowanie nad samochodem. Zahaczyła o stojące na poboczu samochody, jej auto przekoziołkowało kilkanaście razy. Syme wypadła z samochodu. Zginęła na miejscu.

Kim jest nowa partnerka Keanu Reeves’a? (ZDJĘCIA)

Reeves mocno przeżył śmierć byłej partnerki. Brał udział w pogrzebie – był jedną z osób, które niosły trumnę kobiety. Po tych wydarzeniach Keanu wycofał się na jakiś czas z życia publicznego. Musiał sam uporać się ze stratą.

Wspominając tamten trudny czas w życiu aktora tym bardziej kibicujemy jego nowemu związkowi z 46-letnią artystką, Alexą Grant.

Keanu Reeves na pogrzebie swojej byłej dziewczyny,  Jennifer
Syme która zginęła w wypadku samochodowym w 2001 roku, , fot. Backgrid USA / Forum

Keanu Reeves na pogrzebie swojej byłej dziewczyny,  Jennifer
Syme która zginęła w wypadku samochodowym 2001 rok, , fot. Backgrid USA / Forum

EXCLUSIVE: Keanu Reeves z partnerką, Alexą Grant, 2019 rok, fot. MEGA / Mega Agency / Forum

Keanu i jego nowa partnerka, Alexa, 2019 rok, fot. Juan Rico / BACKGRID / Backgrid USA / Forum